Сучасні високотехнологічні камери відеоспостереження грають величезну роль в контролі над комерційними та приватними приміщень, запобігають крадіжки та багато інших протиправні дії (заподіяння фізичної шкоди, вандалізм).

  • 0
  • Кошик порожній

Як камери відеоспостереження допоможуть захистити ваш будинок і бізнес

Як камери відеоспостереження допоможуть захистити ваш будинок і бізнес

Як камери відеоспостереження допоможуть захистити ваш будинок і бізнес

14.01.2016141

Технології зробили великий крок вперед, тому покупців легко зможе підібрати охоронне устаткування, відповідає його потребам і бюджету. Дослідження в області безпеки підтвердили, що установка камер відеоспостереження та іншого подібного обладнання виявляється ефективнішою в запобіганні злочинам, ніж цілий штат охоронців, невпинно стежать за територією.

Особливості сучасного відеоспостереження

Якісна та сучасна охоронна система дозволяє здійснювати зйомку в будь-який час доби і переглядати записані відео віддалено, перебуваючи за багато кілометрів від дому або офісу. Перегляд може проходити через ноутбук, і навіть смартфон. Компактні і функціональні охоронні системи можуть бути оснащені сигналізаціями і іншим додатковим обладнанням. Тому, залишаючи свій будинок або йдучи з офісу ви можете не переживати, що під час вашої відсутності постраждає майно і зберігаються всередині цінності.

Відеозапис для додаткового захисту

Охоронні камери відеоспостереження надають відмінну якість відео, причому відеоспостереження добре не тільки для перегляду записів через час, але і для спостереження в реальному часі. При порушенні охоронної сигналізації, власник офісу або будинку може не зволікаючи переглянути записи з камер і вжити відповідних заходів - відключити сигналізацію, якщо вона була помилковою або виїхати на об'єкт разом з співробітниками охоронної фірми.

Можливість прихованого відеоспостереження

Завдяки компактним і простим в установці та налаштування камер стає набагато легше вести приховане відеоспостереження. Це корисно як для власників квартир і будинків, щоб захистити власність від зловмисників, вести стеження за що приходять працівниками (домробітниця, няня і т.п.), так і в забезпеченні безпеки магазинів (підвищення продуктивності праці продавців, виявлення випадків крадіжок персоналом і покупцями) . Приховані камери відеоспостереження можна з легкістю розмістити в будь-якому зручному приміщенні практично на будь-якій поверхні, а якість записів буде на найвищому рівні.

Інші новини розділу

наверх