Сучасні високотехнологічні камери відеоспостереження грають величезну роль в контролі над комерційними та приватними приміщень, запобігають крадіжки та багато інших протиправні дії (заподіяння фізичної шкоди, вандалізм).

 • 0
 • Кошик порожній

Як камери відеоспостереження допоможуть захистити ваш будинок і бізнес

Як камери відеоспостереження допоможуть захистити ваш будинок і бізнес

Як камери відеоспостереження допоможуть захистити ваш будинок і бізнес

14.01.201655

Технології зробили великий крок вперед, тому покупців легко зможе підібрати охоронне устаткування, відповідає його потребам і бюджету. Дослідження в області безпеки підтвердили, що установка камер відеоспостереження та іншого подібного обладнання виявляється ефективнішою в запобіганні злочинам, ніж цілий штат охоронців, невпинно стежать за територією.

Особливості сучасного відеоспостереження

Якісна та сучасна охоронна система дозволяє здійснювати зйомку в будь-який час доби і переглядати записані відео віддалено, перебуваючи за багато кілометрів від дому або офісу. Перегляд може проходити через ноутбук, і навіть смартфон. Компактні і функціональні охоронні системи можуть бути оснащені сигналізаціями і іншим додатковим обладнанням. Тому, залишаючи свій будинок або йдучи з офісу ви можете не переживати, що під час вашої відсутності постраждає майно і зберігаються всередині цінності.

Відеозапис для додаткового захисту

Охоронні камери відеоспостереження надають відмінну якість відео, причому відеоспостереження добре не тільки для перегляду записів через час, але і для спостереження в реальному часі. При порушенні охоронної сигналізації, власник офісу або будинку може не зволікаючи переглянути записи з камер і вжити відповідних заходів - відключити сигналізацію, якщо вона була помилковою або виїхати на об'єкт разом з співробітниками охоронної фірми.

Можливість прихованого відеоспостереження

Завдяки компактним і простим в установці та налаштування камер стає набагато легше вести приховане відеоспостереження. Це корисно як для власників квартир і будинків, щоб захистити власність від зловмисників, вести стеження за що приходять працівниками (домробітниця, няня і т.п.), так і в забезпеченні безпеки магазинів (підвищення продуктивності праці продавців, виявлення випадків крадіжок персоналом і покупцями) . Приховані камери відеоспостереження можна з легкістю розмістити в будь-якому зручному приміщенні практично на будь-якій поверхні, а якість записів буде на найвищому рівні.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх