Плитка була винайдена давно, але користуватися попитом вона почала недавно.

  • 0
  • Кошик порожній

Як правильно укласти плитку в домашніх умовах

Як правильно укласти плитку в домашніх умовах

Як правильно укласти плитку в домашніх умовах

03.07.2015114

Плитка була винайдена давно, але користуватися попитом вона почала недавно.

Дуже велика кількість людей вважають за краще даний оздоблювальний матеріал. Плитка набула великої популярності в наш час. Її різноманітність радує людське око. Та й укласти її зможе кожен. 

Як і інші матеріали для ремонту плитка також вимагає уважного ставлення до себе. В основному, плитка зазвичай використовується у ванній кімнаті. Грудня от давайте поговоримо, як правильно укласти плитку. 

Плитку можна покласти на клей для плитки, або приготувати власний розчин.

 Для початку після того як ви купили плитку в і занесли її в приміщення дайте їй придбати кімнатну температуру. В іншому випадку навряд чи укладання плитки буде вдалою. Для цього спочатку необхідно підготувати поверхню, куди буде лягати плитка. Так якщо плитка кладеться на підлогу необхідно зробити сухе про грунтоване підставу. Ну а якщо ваш підлога з дерева, то на підлогу укладають невеликий шар мастики, після чого руберойд. Потім починаємо залагоджувати плитку. При цій процедурі між плитками краще залишати відстань як мінімум в 0,7 мм. Ну і після укладання беремо затірку - зараз дуже багато різноманітних квітів - і укладаємо в залишені шви.

 Другий момент, про що хотілося б мені відзначити в цій статті, так це укладання плитки в передпокої. Так як передпокій служить стиком для всіх площин підлоги ваших кімнат, потрібно надати особливу увагу звертайте на рівні підлоги. А вже після всієї процедури почати займатися укладанням плитки.

 Техніка укладання плитки на стіні трохи інша. По-перше, візьміть рулетку, укладіть її рівно по стіні, прикладіть куточок, подивіться, щоб вийшла перпендикулярна лінія щодо іншої стіни, і починайте укладати плитку. Після покладіть плитку таким чином, щоб перша перебувала в дальньому кутку кімнати від дверей. Плитку потрібно укласти на одному рівні. Декор плитки укладатися точно також як і сама плитка за допомогою спеціальних хрестиків. Тільки не забудьте дістати ці хрестики через 45 хвилин, інакше вони присохнуть, і їх буде важко витягти.

 Потім після того як пройдуть хоча б одну добу з моменту укладання плитки, підсохнуть шви, обробіть їх герметиком. Для того щоб його акуратно нанести скористайтеся гумовим, маленьким шпателем. Ну а після потрібно прибрати мастику просто вологою ганчірочкою, яку ви намочіть в теплій проточній воді.

 Ось в принципі і всі тонкощі укладання плитки.

Інші новини розділу

наверх