З таким інструментом як дриль багато знайомі. Вона являє собою електричний інструмент, який служить для того, щоб просвердлювати різні отвори.

 • 0
 • Кошик порожній

Як правильно вибрати дриль

Як правильно вибрати дриль

Як правильно вибрати дриль

24.09.201546

З таким інструментом як дриль багато знайомі. Вона являє собою електричний інструмент, який служить для того, щоб просвердлювати різні отвори.

Дрилі, які можливо сьогодні зустріти серед пропозиції виробників - це такі: звичайні класичні дрилі, дрилі кутові, дрилі з ударом, ще це дрилі-шуруповерти, і так же дрилі-міксери. Наявність поступальної ходи, які виробляються вперед і назад, відрізняють ударну дриль. За допомогою такого інструменту легко робити отвори навіть в цеглі і бетоні. Застосувати звичайну дрель можливо для робіт по дереву. Для проведення роботи у важкодоступних місцях використовують кутову дриль, вона дає можливість проводити роботу під кутом дев'яносто градусів. А ось дрилі-міксери використовують не тільки для свердління, нею так само можливо розмішати розчин, різноманітні суміші з цементу і фарб. Існують бездротові дрилі, ними добре працювати там, де немає електричного підключення. Але ці дрилі коштують дорожче і вони не мають високу потужність. Дриль Протон, яка працює від мережі відрізняється високою потужністю і високою продуктивністю. Дуже популярна на сьогодні дриль-шуруповерт. Цей інструмент оснащений функцією відключення і включення удару. Наявність перфоратора дає можливість зробити різні виїмки і канали для кабелю.

Як же правильно вибрати дриль, і яку її вибирати А цей вибір слід робити відповідно переваг і технічних характеристик. Як звичайні так і ударні дрилі мають велике число обертів, високу потужність і великий діаметр свердління. Як правило потужність у таких інструментів від трьохсот до півтори тисячі Вт, і само собою зрозуміло, можливості дрилі безпосередньо залежать від її потужності. Для того, що б збільшити продуктивність роботи слід вибирати інструмент з високою кількістю оборотів. Дуже добре, якщо у інструменту є регулювання швидкості обертів, це відмінно використовують для загортання шурупів, і що б свердлити тверді матеріали. Максимальний діаметр свердління потрібен для безпеки роботи, для тривалої роботи цього інструменту цей показник обов'язково потрібно брати до уваги. 

Точно такі ж характеристики беруть до уваги, коли потрібно придбати перфоратор. При виборі цього інструменту обов'язково приділяють увагу на оберти при холостому ході. А точніше на їх кількість, і на потужність. Перфоратор буде важче, якщо у нього висока потужність. Приділити увагу варто так само діаметру отворів для різного матеріалу. Ще, як правило, цей інструмент комплектують додатковими щітками, це для електродвигуна, і ще патроном-перехідником, сюди ж входить і основний набір бурів. 

Ось розібралися як вибрати дриль і перфоратор, але для комплекту не вистачає такого інструменту, як шуруповерт. Як же його правильно вибрати. А в цьому випадку, потрібно для початку подивитися на тип акумулятора. Вони бувають нікель-кадмієві, можуть бути метал-гібридні, і ще літій-іонні. Так само приділити увагу слід на те, яка потужність у батареї. Зупинити вибір найкраще на батареї, яка більше, з нею працювати буде швидше і легше. Ще зверніть увагу на показник крутного моменту. Для використання в домашніх умовах, то можна вибирати десять або п'ятнадцять Нм, а для роботи на виробництві доведеться взяти інструмент з показником від тридцяти до сорока Нм і можливо більше.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх