У наш час ринок вхідних дверей надає чималу кількість різних моделей, в зв'язку з чим завжди можна підшукати виріб, який найбільш підходить для замовника.

 • 0
 • Кошик порожній

Як правильно вибрати вхідні двері

Як правильно вибрати вхідні двері

Як правильно вибрати вхідні двері

22.06.201539

У наш час ринок вхідних дверей надає чималу кількість різних моделей, в зв'язку з чим завжди можна підшукати виріб, який найбільш підходить для замовника.

При виборі вхідних дверей покупець, найчастіше, зупиняється на одному з двох варіантах: дерев'яна або металева двері. В першу чергу всіх цікавить ціна товару, безпеку і його практичність. 

Ті хто вважає за краще екологічно чистий товар зроблять вибір на користь дерев'яних дверей. Багато хто помилково вважає, що двері з дерева недостатньо безпечні і не зможуть належним чином захистити житло покупця. 

Плюси і мінуси вхідних дверей з дерева. 

Всі дерев'яні двері підрозділяються на три типи:

 • Двері, виготовлені з безпосередньо натурального дерева;
 • Щітовие двері, які складаються з металевих листів, розташованих усередині полотна;
 • Щітовие двері, в яких знаходиться утеплює ущільнювач.

 Загальні критерії корисних властивостей:

 • екологічність.
 • надійність двері
 • досить висока звуко- і теплоізоляція
 • відсутність корозії, властивої металевих дверей.

Найкращою основою для дерев'яних дверей буде бук, горіх, меранті, дуб або тик. У кожної породи є властивий лише їй "малюнок". До мінусів можна віднести: високу собівартість в порівнянні з металевими дверима, горючість, а також те, що дерев'яні двері простіше розкрити злодієві. 

Основні особливості металевих дверей.

Важливо розуміти, що за назвою металевих вхідних дверей можуть перебувати підробки. Суть полягає в тому, який матеріал використовується при виготовленні дверей. У поширених підробки часто вживається звичайна товста фольга. Вона прикріплюється на металеву, або дерев'яну раму. Якщо вибирати між дешевою вхідних металевих дверима або звичайної дерев'яної, варто вибрати другий варіант. Основною перевагою металевих дверей є міцність і стабільні властивості металу. Двері з металу більш довговічні і здатні довше зберігати свій зовнішній вигляд. 

З цього слід зробити висновок, що хороші вхідні двері Київ можуть прослужити тривалий час. При виборі варто враховувати її практичність і функціональність. Остерігатися підробки з країн азіатського регіону. З викладеного можна зробити висновок, що великої різниці між металевою і дерев'яними дверима не спостерігається. Вибір робиться з власних переконань. Найбільш ідеальний варіант - металеві двері, яка облицьована масивом дерева. Звичайно ж, він коштує не малих коштів, але прослужить довгий час і буде мати презентабельний зовнішній вигляд.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх