У наш час ринок вхідних дверей надає чималу кількість різних моделей, в зв'язку з чим завжди можна підшукати виріб, який найбільш підходить для замовника.

  • 0
  • Кошик порожній

Як правильно вибрати вхідні двері

Як правильно вибрати вхідні двері

Як правильно вибрати вхідні двері

22.06.2015109

У наш час ринок вхідних дверей надає чималу кількість різних моделей, в зв'язку з чим завжди можна підшукати виріб, який найбільш підходить для замовника.

При виборі вхідних дверей покупець, найчастіше, зупиняється на одному з двох варіантах: дерев'яна або металева двері. В першу чергу всіх цікавить ціна товару, безпеку і його практичність. 

Ті хто вважає за краще екологічно чистий товар зроблять вибір на користь дерев'яних дверей. Багато хто помилково вважає, що двері з дерева недостатньо безпечні і не зможуть належним чином захистити житло покупця. 

Плюси і мінуси вхідних дверей з дерева. 

Всі дерев'яні двері підрозділяються на три типи:

  • Двері, виготовлені з безпосередньо натурального дерева;
  • Щітовие двері, які складаються з металевих листів, розташованих усередині полотна;
  • Щітовие двері, в яких знаходиться утеплює ущільнювач.

 Загальні критерії корисних властивостей:

  • екологічність.
  • надійність двері
  • досить висока звуко- і теплоізоляція
  • відсутність корозії, властивої металевих дверей.

Найкращою основою для дерев'яних дверей буде бук, горіх, меранті, дуб або тик. У кожної породи є властивий лише їй "малюнок". До мінусів можна віднести: високу собівартість в порівнянні з металевими дверима, горючість, а також те, що дерев'яні двері простіше розкрити злодієві. 

Основні особливості металевих дверей.

Важливо розуміти, що за назвою металевих вхідних дверей можуть перебувати підробки. Суть полягає в тому, який матеріал використовується при виготовленні дверей. У поширених підробки часто вживається звичайна товста фольга. Вона прикріплюється на металеву, або дерев'яну раму. Якщо вибирати між дешевою вхідних металевих дверима або звичайної дерев'яної, варто вибрати другий варіант. Основною перевагою металевих дверей є міцність і стабільні властивості металу. Двері з металу більш довговічні і здатні довше зберігати свій зовнішній вигляд. 

З цього слід зробити висновок, що хороші вхідні двері Київ можуть прослужити тривалий час. При виборі варто враховувати її практичність і функціональність. Остерігатися підробки з країн азіатського регіону. З викладеного можна зробити висновок, що великої різниці між металевою і дерев'яними дверима не спостерігається. Вибір робиться з власних переконань. Найбільш ідеальний варіант - металеві двері, яка облицьована масивом дерева. Звичайно ж, він коштує не малих коштів, але прослужить довгий час і буде мати презентабельний зовнішній вигляд.

Інші новини розділу

наверх