Всім відома добре перефразоване прислів'я, що ремонт ніколи не закінчується - його можна лише на якийсь час припинити. Цілком логічне міркування буде вас переслідувати всю власне життя в тому випадку, якщо ви тільки і будете жити в стані постійного ремонту.

 • 0
 • Кошик порожній

Як спланувати ремонт

Як спланувати ремонт

Як спланувати ремонт

07.10.201565

Всім відома добре перефразоване прислів'я, що ремонт ніколи не закінчується - його можна лише на якийсь час припинити. Цілком логічне міркування буде вас переслідувати всю власне життя в тому випадку, якщо ви тільки і будете жити в стані постійного ремонту.

Але, не дивлячись на те, що ремонт дуже часто перетворюється на стихійне лихо, яке вимагає не тільки матеріальних витрат, але і сил, все ж його можна грамотно спланувати, а точніше, зробити так, щоб про нього тривалий час не згадувати взагалі.

Отже, ви починаєте ремонт під ключ, тому його потрібно спланувати, щоб уникнути в квартирі хаосу і плутанини. Для цього без зайвої суєти напишіть на листку паперу, які у вас плани на майбутній ремонт. І неважливо буде - невеликий це ремонт або капітальний. Зайвий облік і розклад плану дії вам не завадить.

Якщо ви вирішили встановити нові конвектори опалення, краще зверніться в магазин опалювального обладнання, де широкий вибір і асортимент дозволить вам зробити гарне придбання для вашої квартири або будинку.

Розумно розписаний план ремонту, дає вам гарантію того, що ви всі ваші матеріальні витрати витратите лише на передбачені дії. Ремонт ділиться на капітальний і косметичний, який також вимагає різних витрат і вкладень коштів. Косметичний ремонт дає можливість змінити або оновити деяку частину інтер'єру. Капітальний же ремонт - це повна перепланування приміщення, заміна вікон, сантехніки, установка системи опалення, заміна електропроводки.

При проведенні ремонту капітального або косметичного існують деякі правила і послідовність ремонту. Послідовність в ремонті дає вам можливість не зіпсувати ту частину дизайну, яку ви вже встигли змінити або оновити.

Починайте ремонт з заміни вікон, далі приступайте до зміни сантехніки, потім слід система вентиляції, при якій встановлюються витяжні пристрої. Електропроводка змінюється в разі необхідності, і вона виконується слідом за вище перерахованими діями. До вирівнювання стін і стель слід приступати після заміни електропроводки. Потім слід штукатурка, обклеювання шпалер, фарбування батарей, дверей, вікон, монтаж вимикачів і в останню чергу ремонт або укладання підлоги.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх