Як створити фінансову емблему. Створіть емблему, яка найкраще представляє Ваш бізнес.
  • 0
  • Кошик порожній

Як створити фінансову емблему

Як створити фінансову емблему

Як створити фінансову емблему

29.03.2016151

Наші мізки телеграфовані так, ми бачимо маленьку частину чогось і негайно знаємо, що вона позначає. І саме це робить емблеми настільки ефективними для комерційного маркетингу. Але створення емблеми може бути проблематичним. Якщо все інше про бізнес говорить одну річ, але емблема має на увазі щось абсолютно різне, це може показати безлад благодійного підприємництва і витрачати даремно цінні долари. Або, якщо емблема буде тьмяна і безглузда, то вона буде пропущена і проігнорована в сьогоднішньому цілком візуальному світі. Створення ефективної емблеми вимагає знання компанії і знання аудиторії.

Крок 1

Нинішні або потенційні клієнти повинні бути досліджені, щоб дізнатися те, що вони думають про Вашу компанію. Якщо компанія не намагається перезавантажити бренд, залишитися в межах прийнятих параметрів того, що споживач очікує від компанії.

крок 2

Знайте те, що Ви хочете повідомити клієнтам з емблемою. Наприклад, якщо Ви хочете передати повідомлення твердих цінностей і стабільності, не використовуйте тонкі лінії. Якщо Ви хочете передати сучасне ставлення, не використовуйте шрифт, який пропонує минуле.

крок 3

Почніть з чистого листка паперу. Думайте про те, що Вам найбільше хочеться сказати щодо компанії і поступово зосереджуватися на тій головній ідеї. Ідеї ​​численні, тому продовжуйте починати писати без потреби піддати критиці або розглянути. Зробіть перерву, коли немає натхнення.

крок 4

Будьте оригінальні, якщо Ви скопіювали від інших, то всі будуть це знати. Не намагайтеся бути модними і "гарячими". Протягом декількох років Вам буде потрібна нова емблема, тому що тенденції пройшли, і Ваша емблема тепер виглядає застарілою.

крок 5

Відкладіть свої ідеї протягом декількох днів і потім дивіться на потенційні малюнки. Якщо деякі схожі, що вони несуть правильне повідомлення, не будучи надто заплутаними або зайнятими, витягуйте їх і вдосконалюйте їх. Розгляньте, як вони могли б виглядати на дуже великому розмірі або дуже маленькому. Як вони виглядали б в чорно-білих тонах або в кольорі?

крок 6

Увімкніть можливі емблеми в іншу частину Вашої маркетингової кампанії, щоб упевнитися, що емблема передає те ж саме повідомлення компанії як Ваша брошура компанії, гасло та інші матеріали.

Інші новини розділу

наверх