Як вибрати диван з каркасом високої якості? Багато хто лякається, коли перед ними постає завдання про покупку м'яких меблів.
 • 0
 • Кошик порожній

Як вибрати диван з каркасом високої якості

Як вибрати диван з каркасом високої якості

Як вибрати диван з каркасом високої якості

10.03.201672

Не варто заздалегідь лякатися і налаштовувати себе на те, що нічого не вийде. Щоб придбати в свій будинок меблі високої якості необхідно ретельно вивчити всі характеристики меблів. Але слід завжди пам'ятати, що найбільшої уваги до себе вимагає каркас меблів.

 Диван по праву можна назвати самим основним елементом будь-якого інтер'єру, без нього не можна уявити повноцінний відпочинок. З огляду на це потрібно вибирати диван необхідно дуже ретельно. З покупкою поспішати не варто, поки ви повністю не визначиться з моделлю.

В першу чергу потрібно оцінити якість і властивості основи. Каркас дивана - це саме та деталь, від якої залежить те, настільки довго ми зможемо повноцінно його експлуатувати. Крім того каркас визначає не тільки термін служби але і рівень комфорту.

В основному для виготовлення каркаса використовуються такі поширені матеріали як дерево, ДСП, брус і метал. Каркас може бути виготовлений тільки з одного виду матеріалу так і в поєднанні декількох. Всі вищевказані матеріали підходять для виготовлення дивана, який буде володіти високими якісними властивостями, але кінцевий результат багато в чому залежить від того який рівень якості у самих матеріалів. Від того чи іншого типу деревини залежить дуже багато чого. Якщо розглядати недорогі варіанти меблів, то найчастіше для виготовлення їх каркаса використовується такий вид деревини як сосна. Слід звернути увагу на те, що довго і якісно зможе прослужити тільки той диван для каркаса, якого було взято та сосна, яка попередньо була добре висушена і спеціально оброблена.

Хорошими експлуатаційними властивостями характеризується береза. Її вартість трохи вище, ніж у сосни, але вона цілком по кишені звичайним споживачам із середнім матеріальним достатком.

В процесі вибору меблів потрібно задати запитання продавцеві - консультанту про те, які види матеріалу використовувалися для виготовлення бічних частин. У разі, коли цим матеріалом виявляється брус, то необхідно віддавати перевагу клеєного варіанту. Якщо ж ДСП, то його клас повинен бути Е1, але не вище.

Досить високим терміном експлуатації відрізняються дивани з металевим каркасом. У даній ситуації необхідно оглянути всі існуючі з'єднання і шви.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх