Отже, металопластикові вікна з запаяними стеклопакетам представляють собою розбірну конструкцію. Рама і термокамера виготовляються окремо. Де купити вікна в Києві такого типу? Їх виробляє і реалізує компанія "Атлант-Плюс", яка використовує напрацювання німецьких інженерів в своїх виробничих комплексах.

 • 0
 • Кошик порожній

Як виготовляються склопакети з вакуумом всередині

Як виготовляються склопакети з вакуумом всередині

Як виготовляються склопакети з вакуумом всередині

13.10.201555

Отже, металопластикові вікна з запаяними стеклопакетам представляють собою розбірну конструкцію. Рама і термокамера виготовляються окремо. Де купити вікна в Києві такого типу? Їх виробляє і реалізує компанія "Атлант-Плюс", яка використовує напрацювання німецьких інженерів в своїх виробничих комплексах.

Склопакети виготовляються методом видування. У спеціальну металеву камеру, оброблену зсередини солідолом, поміщається компресійний апарат. Спершу він видуває розпечене скло, залишаючи невеликий отвір у верхній лівій частині конструкції. Через 17 хвилин через цей же отвір викачується повітря. Усередині залишається не 100-відсотковий вакуум. У камері приблизно 1/10 частину повітря, яка запобігає виникненню ефекту колапсу. Головка компресійної машини при цьому розігрівається до 400 градусів, що і запаює капсулу склопакета. По ній і можна перевірити, чи знаходиться всередині вакуум.

Після повного охолодження скла розбирається металевий корпус заготовки, потім конструкція тестується на тепловізорі. З одного боку стенду включається спрямований потік гарячого повітря, через який по черзі переміщаються склопакети. Камера, спрямована на них, повинна відображати на табло сині відтінки, що підтверджує низький коефіцієнт теплопередачі скла.

Якщо ж на табло здасться світло-жовте або червоне пляма, склопакет бракований і його видаляють з партії. Саме таким чином виготовляє вікна в Києві компанія "Атлант-Плюс". Це гарантує високу якість готової продукції.

Якщо ви хочете купити вікна в Києві з вакуумними склопакетами. Тут представлений широкий асортимент виробів за доступними цінами. Слід зазначити, що фахівці "Атлант-Плюс" приймаються за виготовлення ПВХ-профілів за індивідуальними ескізами. Для отримання додаткової інформації - звертайтеся до консультанта за безкоштовним номером телефону в будь-який робочий час.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх