Поряд з можливостями, які літо дарує кожній людині, до загального жалю настає нестерпна спека.

 • 0
 • Кошик порожній

Які бувають сучасні кондиціонери

Які бувають сучасні кондиціонери

Які бувають сучасні кондиціонери

02.09.201547

Поряд з можливостями, які літо дарує кожній людині, до загального жалю настає нестерпна спека.

Перебуваючи за межами міста, людина страждає від високих температур менше, а ось міське населення відчуває серйозні складнощі з - за спеки. Крім незручностей спека здатна створити серйозні проблеми зі здоров'ям. Бажаючи вирішити описані проблеми, люди винайшли кондиціонер. На початку свого розвитку кондиціонер виконував найпростіші функції по охолодженню повітря в одному приміщенні, однак зараз розглядається пристрій стало більш функціональним. 

Моноблочні кондиціонери. 

Моноблочні, або як їх ще називають, віконні кондиціонери, виготовляються єдиним блоком. Такі елементи конструкції, як випарники і конденсатори завжди поміщаються в один корпус, завдяки чому вдається заощадити на виготовленні та встановленні пристрою, що в кінцевому підсумку, позитивно відбивається на його вартості. 

Мобільні (підлогові) кондиціонери. Такі кондиціонери також складаються з одного блоку. Монтаж такого кондиціонера досить простий, він зводиться до виведення гофрованого шланга в відкриту віконну стулку. Саме простота монтажу вважається основною перевагою даного пристрою.

 Спліт - системи. 

Настінні кондиціонери mitsubishi electric. Такі апарати найчастіше застосовуються всередині будинків і квартир, а також різних громадських інстанцій. Вся конструкція складається з 2 блоків, внутрішнього і зовнішнього. Усередині приміщення розташовується компактний блок, який практично не шумить, виконуючи свої функції. Керувати такою системою можна за допомогою дистанційного пульта. Шумлива частина такого кондиціонера розташовується із зовнішнього боку будівлі і не доставляє людині ніякого дискомфорту. Одним з достоїнств такого кондиціонера традиційно вважається оздоровчий ефект, який пристрій надає на людський організм.

 Касетні кондиціонери. Такі апарати застосовуються в великогабаритних приміщеннях. Такими звичайно є робочі зали торгово - розважальних центрів, гральних залів і так далі. Внутрішня частина такого кондиціонера монтується між оригінальним і підвісною стелею, а зовнішній блок розташовується із зовнішнього боку приміщення. Як і настінний кондиціонер, касетний апарат управляється за допомогою практичного пульта, який можна розмістити на стіні.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх