Замовте ландшафтний дизайн в Києві,  фахівці допоможуть вам удобрити, вилікувати або прикрасити квітами Ваш ділянку.

  • 0
  • Кошик порожній

Замовте ландшафтний дизайн в Києві

Замовте ландшафтний дизайн в Києві

Замовте ландшафтний дизайн в Києві

03.02.2016139

Що б газон, організований вами з такою любов'ю, тривалий час радував око, про нього слід подбати. Його слід регулярно поливати, косити і обов'язково удобрювати. На сайті ви знайдете широкий асортимент поживних елементів для газонів всіх видів і звичайних рослин. Ландшафтний дизайн в Києві не можливий без застосувань засобів для поліпшення якостей грунту, які знаходяться під газонами в місті.

Азот сприяє прискореному зростанню густих молодих пагонів трави. Поповнення запасу цієї речовини в грунті необхідне завдання кожного садівника. Фосфор забезпечує розвиток і зміцнює кореневу систему, стимулює зростання бічних пагонів. Калій регулює правильний і своєчасний обмін речовин, газонних трав, накопичивши його, простіше чинити опір несприятливих умов навколишнього середовища і захворювань.

Введення в грунт мікроелементів надасть сприятливий вплив на мікроорганізми, які там живуть, в свою чергу, стимулюють зростання трави в газоні. Але навіть дотримуючись усіх правил догляду та удобрюючи ділянку іноді уникнути захворювання газону складно. Найпоширеніше серед них - грибкове.

Воно зазвичай вражає ділянки в затемненій частині газону, де немає достатньої циркуляції повітряних мас і мікроклімат в цілому не підходящий. Що б запобігти таким захворювання вам слід виконувати певний комплекс заходів. До них відносяться: аерація, стрижка, збалансована підживлення і полив.

Але ландшафтний дизайн в Києві не рідко страждає і від такого захворювання газону як "іржа". В такому випадку слід обов'язково швидко скосити траву максимально низько і підгодувати її азотом. Якщо такі осередки з'являються щороку в одному і тому ж місці, його слід обов'язково обробити фунгіцидами.

Фахівці нашого сайту допоможуть оперативно не тільки рекомендаціями по догляду за ділянкою, а й відновлять презентабельне стан вже існуючого, перетворивши його в шикарний газон вашої мрії. Так само наші компетентні співробітники можуть організувати не тільки зелену галявину, а й яскравий квітник.

Роль квітів в садових композиціях і в ландшафтному дизайні в цілому чи не на першому місці. Саме погляд на прекрасні квіти пості важкого робочого дня зніме накопичену втому, життєві сили знову доливають до вас і настрій піднімається. Але для того що б втілити в життя мрію про красивий квітучий сад слід володіти певними навичками садівництва. Доручіть це нашим фахівцям і вони вас не розчарують.

Інші новини розділу

наверх