Замовте ландшафтний дизайн в Києві,  фахівці допоможуть вам удобрити, вилікувати або прикрасити квітами Ваш ділянку.

 • 0
 • Кошик порожній

Замовте ландшафтний дизайн в Києві

Замовте ландшафтний дизайн в Києві

Замовте ландшафтний дизайн в Києві

03.02.201654

Що б газон, організований вами з такою любов'ю, тривалий час радував око, про нього слід подбати. Його слід регулярно поливати, косити і обов'язково удобрювати. На сайті ви знайдете широкий асортимент поживних елементів для газонів всіх видів і звичайних рослин. Ландшафтний дизайн в Києві не можливий без застосувань засобів для поліпшення якостей грунту, які знаходяться під газонами в місті.

Азот сприяє прискореному зростанню густих молодих пагонів трави. Поповнення запасу цієї речовини в грунті необхідне завдання кожного садівника. Фосфор забезпечує розвиток і зміцнює кореневу систему, стимулює зростання бічних пагонів. Калій регулює правильний і своєчасний обмін речовин, газонних трав, накопичивши його, простіше чинити опір несприятливих умов навколишнього середовища і захворювань.

Введення в грунт мікроелементів надасть сприятливий вплив на мікроорганізми, які там живуть, в свою чергу, стимулюють зростання трави в газоні. Але навіть дотримуючись усіх правил догляду та удобрюючи ділянку іноді уникнути захворювання газону складно. Найпоширеніше серед них - грибкове.

Воно зазвичай вражає ділянки в затемненій частині газону, де немає достатньої циркуляції повітряних мас і мікроклімат в цілому не підходящий. Що б запобігти таким захворювання вам слід виконувати певний комплекс заходів. До них відносяться: аерація, стрижка, збалансована підживлення і полив.

Але ландшафтний дизайн в Києві не рідко страждає і від такого захворювання газону як "іржа". В такому випадку слід обов'язково швидко скосити траву максимально низько і підгодувати її азотом. Якщо такі осередки з'являються щороку в одному і тому ж місці, його слід обов'язково обробити фунгіцидами.

Фахівці нашого сайту допоможуть оперативно не тільки рекомендаціями по догляду за ділянкою, а й відновлять презентабельне стан вже існуючого, перетворивши його в шикарний газон вашої мрії. Так само наші компетентні співробітники можуть організувати не тільки зелену галявину, а й яскравий квітник.

Роль квітів в садових композиціях і в ландшафтному дизайні в цілому чи не на першому місці. Саме погляд на прекрасні квіти пості важкого робочого дня зніме накопичену втому, життєві сили знову доливають до вас і настрій піднімається. Але для того що б втілити в життя мрію про красивий квітучий сад слід володіти певними навичками садівництва. Доручіть це нашим фахівцям і вони вас не розчарують.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх