Пожалуй, наверное, для многих наибольшей проблемой является защита бетона от коррозии. Бетон, который выполнен на минеральной основе, подвержен большому воздействию коррозии, так как структура данного материала капиллярно-пористая. Ведь под воздействием атмосферы, в порах будут формироваться кристаллы, которые увеличиваясь, вызывают трещины.
 • 0
 • Кошик порожній

Защищаем бетонное покрытия от воздействия коррозии

Защищаем бетонное покрытия от воздействия коррозии

Защищаем бетонное покрытия от воздействия коррозии

10.10.201326

Коррозия бетона подразделяется на три вида:

1. Вымываются составные бетонные части.
2. Накопление малорастворимой кристаллизующей соли, которая увеличивает объём.
3. Образование продуктов коррозии, которые не содержат вяжущих свойств.

Для защиты бетона стоит пройти несколько важных ступеней:

1. Введение модифицирующих добавок, к примеру, стабилизирующих (предупреждающих расслоение), пластифицирующих (увеличивающих), и водоудерживающих.
2. Вторичная защита заключается в нанесении защитного покрытия.
3. Для удаления грибковых образований лучше всего биоцидные материалы, так как химически активные элементы будут проникать внутрь бетона, заполняя все образовавшиеся микротрещины. Если бетонная конструкция подвергается воздействию грунта и жидкой среды, то на облицовочную поверхность, для создания непроницаемого слоя, наносится оклеечное покрытие, к примеру, полиизобутиленовые пластины, полиэтиленовая плёнка или рулон нефтебитума.
4. Для повышения водонепроницаемости и водопоглощения используется уплотняющая пропитка, которая применяется в случаях, где нужно соблюдение санитарно-гигиенических требований.
5. Для долговечной, атмосферостойкой и прочной защиты используется акриловое или лакокрасочное покрытие.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх