Вольфганг Гомерник, управляющий ООО "Дельта Проектконсалт Украина" высказался относительно "устойчивого строительства" и преимуществ его применения, выделив экономию средств на фазе обеспечения жизненного цикла дома на 50%. И обосновал свои доводы конкретными цифрами, подтверждающими преимущества применения в строительстве экологических ресурсов.
 • 0
 • Кошик порожній

Зеленые здания экономят в эксплуатации

Зеленые здания экономят в эксплуатации

21.04.201323

Эксперты привели данные, в соответствии с которыми возведение "зеленого здания" дороже всего на 10-20%, общие расходы увеличиваются приблизительно на 2-4%, а экономия на продолжении фазы эксплуатации достигает 50%. Со слов Вольфганга Гомерника - уровень экономии зависит не от использованных материалов и даже не от вычислительных систем, а от тщательного проектирования.

В Украине 5 лет назад заказчики ориентировались на стоимость возведения и мало вникали в жизненный цикл здания. Кризис внес весомые коррективы и заказчики поняли, что процесс эксплуатации может требовать больше затрат чем само строительство здания. Украинские девелоперы сейчас ориентируются на Россию, в которой уделяют достаточно большое внимание жизненному циклу зданий.

"Устойчивое строительство" привлекательно не только в отношении экономии оно востребовано и несет в себе социальную ответственность. Это значит, что такие здания будут иметь спрос у арендаторов с западных стран, поскольку эти они соответствуют требованиям, прописанным в их корпоративной стратегии.

"Зеленое строительство" набирает обороты во всех странах мира. Такая тенденция в области рынка строительства наблюдается не только относительно строительства зданий, но и на старые здания требующие реконструкции.
 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх