Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Користувацька угода

Згода на обробку персональних даних

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на необмежений строк надаю згоду на обробку моїх персональних даних, а саме: збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем Магазину, з метою надання мені товарів і послуг і підвищення зручностей для їх отримання, включаючи, але не обмежуючись: інформування про деталі мого замовлення, забезпечення процедури нарахування, обліку і використання персональної знижки, ідентифікацією участника в програмі лояльності, здійснення доставки, прийому платежів, надання сервісних послуг, розповсюдження інформаційних і рекламних повідомлень (будь-якими засобами зв’язку, включаючи SMS, електронну пошту, телефон і мобільні пристрої), отримання зворотного зв’язку, а також відправку поштових повідомлень за допомогою поштових сервісів (електронної пошти).

Я надав свої персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, адресу для доставки товару, номер контактного телефону, адресу електронної пошти) Магазину добровільно шляхом внесення їх при реєстрації на сайті newwall.kiev.ua, або при оформленні замовлення чи послуги за телефонами, вказаними на сайті. Я підтверджую, що надані персональні дані є достовірними. Я повідомлений про те, що у випадку недостовірності наданих персональних даних Магазин залишає за собою право припинити обслуговування за посередництва сайту newwall.kiev.ua

Я згоден, що мої персональні дані будуть оброблятися без обмеження строку будь-якими законними способами, відповідними меті обробки персональних даних (в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів). Я згоден з тим, що не вважається порушенням передача моїх персональних даних у відповідності до вимог законодавства України.

Ми використовуємо куки для найкращого представлення нашого сайту. Якщо Ви продовжуйте використовувати сайт, ми будемо вважати, що Вас це влаштовує.

наверх