Свердлильний стіл МВ 200 Proxxon (28600)

Код: 4782 | Артикул: 28600 Статус: В наявності
Model: МВ 200
3 769 грн.
0
0

Свердлильна стійка МІКРОМОТ Proxxon MB 200 (28600) - міцна конструкція для кріплення бормашин, дозволяє виконувати свердління під кутом і різні фрезерні роботи.

Свердлильна стійка Proxxon MB 200 виготовлена ​​з литого під тиском алюмінію, направляючі фрезерувані на верстаті з ЧПУ. Пристосування, яке забезпечує точне свердління, розточування, фрезерування. Це конструкція, яка складається з підстави, на якому закріплена опорна сталева стійка з рухомим блоком. За допомогою важеля блок закріплюється на необхідній висоті і легко опускається до оброблюваної деталі. Одним з переваг цієї моделі є поворотна на 90 ° головка (шкала нанесена на круглу частину) з направляючими типу "ластівчин хвіст", яка дозволяє виконувати свердління під кутом і різні фрезерні роботи. Шкала допомагає регулювати глибину обробки. На фрезеровочному столі нанесена метрична лінійка для свердління однакових отворів. Ручка повернення з надійною пружиною, яка не скоро вийде з ладу. Також варто відзначити, що отвір в головці 20 мм придатне для установки будь-яких бормашин МІСROMOT, які використовуються для свердлильних робіт в різних матеріалах. Компактність і невелика вага дозволять легко її транспортувати. Отвори призначені для установки координатного столу KT 70 і кріпленню станини до верстата.

Технічні дані: Сталева хромована опорна колона 280 х 20 мм. Виліт до центру робочого інструмента 140 мм. Фрезерований робочий стіл 220 х 120 мм з паралельним обмежувачем і лінійкою. Хід шпинделя 40 мм. Вага 2,2 кг.

Технічні дані
Виліт шпинделя140.0(мм)
Хд шпинделя30.0(мм)
Фрезерувальна основа220 х 120 мм
Затискач
Опорна стійказ хромованою сталі (280 х 20 мм)
Блок затиску бормашинповоротний на 90 ° в обидві сторони, зі шкалою
Отвори для кріплення станини до верстатає
Кріплення координатного столуможливо
Ваш відгук про: Свердлильний стіл МВ 200 Proxxon (28600)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх