Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • 0
 • Кошик порожній
Фільтр
від: до:

(14) Collomix

(14) Німеччина

Collomix

Всього: 14
 • Міксер ручний Collomix СХ 22 DUO
  Міксер ручний Collomix СХ 22 DUO

  Компактний міксер відрізняється великою потужністю та універсальністю вживання. Зручний в експлуатації, призначений для різних матеріалів. Оптимальний для змішування густих речовин з 20 до 50 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 100 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 100 HF

  Універсальний міксер, особливо легкий, економічний. Сильний і надійний у використанні, оптимальний до змішування до 40 л. речовини. Електронне регулювання швидкості. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX®. Насадка WK120 HF - штукатурка, клей, шпаклівка, готові розчини. Насадка LX120 HF - фарби, грунт.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 44 DOU
  Міксер ручний Collomix СХ 44 DOU

  Компактний міксер, за допомогою якого можна розмішати будь-який розчин! Потужний міксер для найбільших вимог професійного споживача. Необхідний на будівництвах. Зручний і ергономний в експлуатації, надійний навіть при великому навантаженні. Оптимальний для змішування густих речовин з 40 до 90 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix R1000
  Міксер ручний Collomix R1000

  Електричний міксер, легкий, компактний і економічний - універсальний у використанні для змішування кількості до 30 літрів.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 400 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 400 HF

  Універсальний міксер. Високоякісний мотор забезпечують надійну і довготривалу роботу, а також довгий час використання пристрою. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX®. Оптимальний для змішування різних речовин, розчинів різної в'язкості до 65 л. Ідеальний інструмент для майстрів для оздоблювальних робіт всередині приміщень.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 600 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 600 HF

  Універсальний міксер Дуже потужний, надійно працює під великим навантаженням. Лідер серед професійних інструментів у важких, щоденних будівельних роботах. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX®. Оптимальний для змішування різних липких густих речовин до 90 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 
наверх