Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • 0
 • Кошик порожній

Новини сайту

Сторінка 1 з 236

Огляд універсального інструменту 'Kraftform Kompakt 25' від WeraОгляд універсального інструменту 'Kraftform Kompakt 25' від Wera

Як бути впевненим в своєму інструменті? Якщо Ви шукаєте відповіді на це питання, ми радимо звернути увагу на універсальний інструмент "Kraftform Kompakt 25" від Wera. Цей інструмент зібрав в собі кілька корисних функцій, які дозволяють з легкістю виконувати різноманітні завдання.

29.03.20237
читати новину
Як облаштувати дитячу кімнатуЯк облаштувати дитячу кімнату
Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
22.02.2017992
читати новину
Купівля фабрики основні аспектиКупівля фабрики основні аспекти

Останні кілька років стався вибух на ринку нерухомості, де стали все частіше пропонувати готові фабрики. Обумовлено це, перш за все, економічними проблемами. Рідше зустрічаються індивідуальні причини. У будь-якому випадку, люди стали звертати увагу на вже готовий бізнес. Звичайно, це полегшує процедуру оформлення багатьох паперів, пов'язаних з початківцями компаніями. Але разом з тим, ризики тут теж існують.

Ризики покупки готової фірми

Купуючи вже існуюче підприємство, ви повинні бути готовими до проблем. Почнемо з головного - причини продажу. Найчастіше - це втрата прибутку з тих чи інших причин. Тобто ви свідомо повинні підготувати себе до того, що доведеться щось міняти, вкладати певні ресурси в розвиток фірми. Так, відкривати і починати свою справу буде дорожче. Але в той же час, не секрет, що "витягувати" компанію з банкрутства часом набагато важче, ніж працювати спочатку з нею.

Перед тим, як зробити покупку варто замовити оціночні послуги. Це убезпечить вас від непотрібних ризиків в подальшому. Ви будете знати, що купуєте і чи відповідає вартість підприємства тому, що вам пропонують. Для фабрики вам потрібна буде оцінка вартості обладнання і приміщення.

Купувати підприємство краще з бізнес-брокером. У чому його завдання? Він забезпечить безпечну угоду. Розуміючи специфіку ведення бізнесу в представленій країні, він може перевірити всі деталі і звести вас з потрібним продавцем. Не варто ризикувати і намагатися оформити угоду без залучення третіх осіб. Інакше, ви можете добре "потрапити" на гроші. Звертайтеся до вузькопрофільних спеціалістів, які займаються саме оформленням угод із продажу та купівлі фірми.

Звертаючись до бізнес-брокерів ви можете укласти з ними договір, підписаний на папері. Це убезпечить вас і його від ризиків, гарантуючи виконання певних типів робіт. Там же прописуються основні моменти, які дозволять підібрати для вас найбільш підходящий варіант.

Придбання фабрики може ускладнюватися наявністю додаткової продукції. Якщо ви купуєте тільки будівлю, то тут проблем не повинно виникнути. Але оформлення паперів купівлі-продажу на обладнання може коштувати вам дорожче. А чи потрібно буде отримувати інформацію верстати, якщо в майбутньому планується провести їх заміну? Тоді і викликають оцінювача, який проведе повний аналіз діяльності підприємства і відповість на питання, чи варто переплачувати за обладнання.

Ще один момент. Оформлення паперів має відбувається за допомогою професійних нотаріусів та адвокатів. Кожен момент повинен бути врахований, починаючи від боргів і закінчуючи причиною продажу.

11.08.2016870
читати новину
Поради як робити ремонт поетапноПоради як робити ремонт поетапно

Поради як робити ремонт поетапно.

Ремонт - річ делікатна, але не вимагає якогось особливого майстерності. Ремонт в квартирі - досить брудна і курна робота, тому необхідно набратися сил в очікуванні результату. Ремонт, як шаблон, має свою послідовність дій.

 Для початку потрібно знати, якою буде кімната після ремонту. Зовсім не обов'язково бути професійним дизайнером, щоб спроектувати дизайн майбутньої кімнати. Якщо тримати в голові уявлення про майбутню кімнату, то процес ремонту буде не так сильно затягуватися.

Починається вся робота з обробки стін. Перш ніж готуватися до заміни підлоги, потрібно подумати, скільки бруду на ньому з'явиться при обробці стін кімнати, тому процес ремонту потрібно починати саме зі стін.

В першу чергу, стіни очищаються від старих шпалер.

 • Старі шпалери необхідно намочити, використовуючи просту губку або водяний пульверизатор. Після 15-20 хвилин даної процедури шпалери повинні з легкістю відходити від стін. Якщо цей спосіб позбавлення від старих шпалер не допомагає, то доведеться зскрібати їх інструментом у вигляді ножа або гострого шпателя.

  Після видалення старих шпалер необхідно грунтувати стіни ґрунтовкою глибокого проникнення. Після нанесення валиком грунтовки, шпалери і штукатурка будуть триматися міцно на стінах.

 • Далі необхідно шпаклювати стіни. Шпаклівка заповнює ті нерівності і шорсткість, які залишає за собою штукатурка.
 • Після обробки стін грунтовкою, штукатуркою і шпаклівкою, завершальним етапом є обробка стін.
 • Стіни можна пофарбувати, а можна обробити шпалерами. Для того щоб шпалери надійно кріпилися на стіни, необхідно нанести шпалерний клей на стіни одним шаром і дати йому висохнути. Після цього можна спокійно відрізати шпалери, промащувати їх клеєм і наносити на стіни.

Важливо знати, що при обробці кімнати шпалерами, всі вікна в приміщенні повинні бути закритими, інакше шпалери просто відваляться від стіни.

Наступним кроком в ремонті старої кімнати є стеля.

В даному випадку є багато варіантів обробки, але, як і зі стінами, необхідно позбутися від старого покриття.

Якщо стеля просто вибілениа, то необхідно ретельно змити побілку зі стелі.

У деяких випадках стеля обробляють шпалерами. Їх слід так само, як і зі стінами, розмочити або зішкребти.

Найпопулярніша обробка стелі - це пінопласт плитка. Вона буває різного виду і дизайну, а так само різних кольорів і рельєфів. Якщо братися за точність, то пінопласт плитка підрозділяється на: рельєфну, водонепроникну, ламіновану, просту і з імітацією по ліпнину або різьблення.

Оздоблення стелі плиткою не є скрутною. Це може зробити абсолютно будь-яка людина без спеціальної підготовки. Перед тим як викладати плитку на стелю, необхідно запастися необхідною кількістю самих плит. Потрібно бути гранично уважним, тому що не у всіх магазинах цінники вказують на площу покриття однієї упаковки пінопласту плитки. Слід запастися на 1-2 м2 більше, ніж площа стелі, так як в процесі викладення деякі плити доводиться підрізати або вирізати окремі фрагменти. Клей в роботі є невід'ємною частиною. В якості клею в більшості випадків діє "Титан", але найвигідніше клеїти плитку на "рідкі цвяхи". Завдяки їм плитка тримається міцніше.

Плитка може викладатися послідовними квадратами, квадратами зі зрушенням на 1/2 плитки і діагонально (ромбами). Хоч як би викладалася плитка, стеля необхідно розмітити, а саме: натягнути діагонально нитки від одного кута кімнати до іншого по обидва боки, на перетині діагоналей повинен знаходитися центр першої плитки (симетрія відносно діагоналей).

Якщо в середині кімнати є освітлювальний прилад, то в центральній плитці необхідно зробити проріз для проводки. Так само коли викладка підходить від центру до стін, але цільні плити не входять, необхідно вирізати потрібні за розмірами елементи, щоб плитка впритул стикалася із стінами. Зрештою по кутах між стіною і плиткою приклеюються пінопластові деталі фриза, плінтуса і т.п.

Крім плитки, стеля фарбується, покривається шпалерами, або ж встановлюється підвісний або натяжна стеля.

Наступним кроком є ​​заміна підлоги.

Так само, як і з стелею, існують різноманітні типи підлог: лінолеум, ламінат, ковролін, пофарбовані ДВП або ДСП, євро вагонка з імітацією під брус, кахель, плитка для підлоги і т.п.

Як би там не було, від старої підлоги доводиться позбуватися теж.

Якщо балки, що несуть підлогу згнили або недостатньо міцні, то їх необхідно замінити.

Головною помилкою при монтажі підлоги є його нерівності, тому необхідно вирівнювати підлогу спеціальним інструментом

Коли всі основні процеси обробки кімнати виконані, проводиться демонтаж дверної коробки і її заміна, заміна віконних прорізів і самих вікон.

 

10.08.20161164
читати новину
Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшкаКонструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка

Виробники пропонують багато серій конструктора LEGO, щоб можна було вибрати найбільш підходящий для віку дитини варіант.

Історія створення бренду

Конструктор Лего з'явився в Данії - країні, яка відома всьому світу любов'ю до казок і чаклунства. Автором кубиків був столяр Оле Кірк Крістіансен, який займався виготовленням дерев'яних іграшок, табуреток і інших столярних виробів. Історія конструктора:

 • 1932 - з'явилися перші кубики-іграшки.
 • 1934 - конструктор отримує назву Leg-godt (в перекладі означає "гра").
 • 1949 - випуск автоматично з'єднуються.
 • 1954 - кубики стали називати коротко - LEGO.
 • 1958 - запатентована система кріплення кубиків, деталі стають складніше.
 • 1973 - виникає єдиний впізнаваний логотип дитячого конструктора.
 • 1993 - компанія створює нову версію логотипу, під яким продукцію випускають до теперішнього часу.

З кожним роком серії дитячого конструктора вдосконалювали, додавали до них м'які елементи, фігурки транспорту і людей, деталі з жорсткою поверхнею. Тематика серій LEGO різноманітна і розроблена для всіх вікових категорій дітей.

Види продукції Лего

Виробник випускає конструктор з якісного матеріалу, щоб дитина, навіть випадково наступивши на деталь, не мігла її поламати. Запатентована система кріплень дозволяє створювати з елементів конструктора найрізноманітніші об'єкти - машини, міста, замки. Версії розроблені для хлопчиків і для дівчаток, щоб усім дітям було цікаво грати з LEGO. Серії конструктора:

 • PRIMO - для самих маленьких дітей, допомагає розвинути моторику, посидючість і тактильні відчуття.
 • DUPLO - конструктор для малят, з якого можна будувати замки, міста, ферми, аеропорти. Це набори з більших простих блоків.
 • TECHNIC - складний конструктор з безліччю дрібних деталей для створення роботів.
 • Тематичні серії, виконані за мотивами дитячих мультфільмів про Ніндзя-Черепашок, драконів, Гаррі Поттера, Тачки, динозаврів.
 • MINDSTORMS - дитина може не тільки створити робота самостійно, але і запрограмувати його на виконання деяких дій.

За час свого існування компанія LEGO випустила величезну кількість наборів конструктора, серед яких представлені тематичні, творчі, складові постійні серії і сюжетні версії, виконані за мотивами коміксів, книг, популярних фільмів і мультфільмів.

Головне достоїнство LEGO - іграшки не перестають викликати інтерес у дітей, розвиваючи мислення, моторику, посидючість і творчий підхід до конструювання.

02.08.2016922
читати новину
Вогнезахист дерев'яного будинкуВогнезахист дерев'яного будинку

Для чого тільки не використовують цей будівельний матеріал: будують лазні, сауни, індивідуальні житлові будинки, промислові приміщення і багато іншого. Однак є у такого матеріалу один недолік - високий ризик загоряння, оскільки дерево не має вогнестійкість. Тим часом, обов'язковою умовою ввода дерев'яної будови в експлуатацію є отримання у спеціальної служби висновку про його пожежноу безпеку, життя і здоров'я осіб, які будуть перебувати в такій будові, не повинні бути під загрозою.

Які ж існують правила протипожежної безпеки при будівництві будинків та інших будівель з дерева?

- протипожежні правила говорять, що відстань між такими будинками не повинно бути менше 15 метрів. Однак допускається і меншу відстань - 6 метрів за умови, що у дерев'яної будови низький рівень пожежобезпеки;

- високий ризик загоряння дерева передбачає проведення цілого ряду заходів, спрямованих на захист дерев'яної будови від пожежі: ще на стадії проектування передбачається спеціальний комплекс захисту електропроводки і інших електричних систем від загоряння, фасад і внутрішня частина будівлі обробляються спеціальними вогнетривкими просоченнями, вогнезахисним рулонний матеріал МБОР. Всілякі засоби декоративного оздоблення - лаки, фарби - повинні бути вогнестійкими і безпечними. Бути повністю впевненим у безпеці можна в такому дерев'яному будинку, при будівництві та проектуванні якого були враховані всі нюанси і вжито всіх необхідних вогнезахисні заходи.

06.07.2016822
читати новину

У розділі новин буде представлена інформація про зміни в режимі роботи фірми. Новинки, що вийшли на ринок останнім часом, технічні зміни в пропонованої продукції та багато іншого.

наверх