Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Поради як робити ремонт поетапно

Поради як робити ремонт поетапно

Поради як робити ремонт поетапно

10.08.20161164

Поради як робити ремонт поетапно.

Ремонт - річ делікатна, але не вимагає якогось особливого майстерності. Ремонт в квартирі - досить брудна і курна робота, тому необхідно набратися сил в очікуванні результату. Ремонт, як шаблон, має свою послідовність дій.

 Для початку потрібно знати, якою буде кімната після ремонту. Зовсім не обов'язково бути професійним дизайнером, щоб спроектувати дизайн майбутньої кімнати. Якщо тримати в голові уявлення про майбутню кімнату, то процес ремонту буде не так сильно затягуватися.

Починається вся робота з обробки стін. Перш ніж готуватися до заміни підлоги, потрібно подумати, скільки бруду на ньому з'явиться при обробці стін кімнати, тому процес ремонту потрібно починати саме зі стін.

В першу чергу, стіни очищаються від старих шпалер.

  • Старі шпалери необхідно намочити, використовуючи просту губку або водяний пульверизатор. Після 15-20 хвилин даної процедури шпалери повинні з легкістю відходити від стін. Якщо цей спосіб позбавлення від старих шпалер не допомагає, то доведеться зскрібати їх інструментом у вигляді ножа або гострого шпателя.

  Після видалення старих шпалер необхідно грунтувати стіни ґрунтовкою глибокого проникнення. Після нанесення валиком грунтовки, шпалери і штукатурка будуть триматися міцно на стінах.

  • Далі необхідно шпаклювати стіни. Шпаклівка заповнює ті нерівності і шорсткість, які залишає за собою штукатурка.
  • Після обробки стін грунтовкою, штукатуркою і шпаклівкою, завершальним етапом є обробка стін.
  • Стіни можна пофарбувати, а можна обробити шпалерами. Для того щоб шпалери надійно кріпилися на стіни, необхідно нанести шпалерний клей на стіни одним шаром і дати йому висохнути. Після цього можна спокійно відрізати шпалери, промащувати їх клеєм і наносити на стіни.

Важливо знати, що при обробці кімнати шпалерами, всі вікна в приміщенні повинні бути закритими, інакше шпалери просто відваляться від стіни.

Наступним кроком в ремонті старої кімнати є стеля.

В даному випадку є багато варіантів обробки, але, як і зі стінами, необхідно позбутися від старого покриття.

Якщо стеля просто вибілениа, то необхідно ретельно змити побілку зі стелі.

У деяких випадках стеля обробляють шпалерами. Їх слід так само, як і зі стінами, розмочити або зішкребти.

Найпопулярніша обробка стелі - це пінопласт плитка. Вона буває різного виду і дизайну, а так само різних кольорів і рельєфів. Якщо братися за точність, то пінопласт плитка підрозділяється на: рельєфну, водонепроникну, ламіновану, просту і з імітацією по ліпнину або різьблення.

Оздоблення стелі плиткою не є скрутною. Це може зробити абсолютно будь-яка людина без спеціальної підготовки. Перед тим як викладати плитку на стелю, необхідно запастися необхідною кількістю самих плит. Потрібно бути гранично уважним, тому що не у всіх магазинах цінники вказують на площу покриття однієї упаковки пінопласту плитки. Слід запастися на 1-2 м2 більше, ніж площа стелі, так як в процесі викладення деякі плити доводиться підрізати або вирізати окремі фрагменти. Клей в роботі є невід'ємною частиною. В якості клею в більшості випадків діє "Титан", але найвигідніше клеїти плитку на "рідкі цвяхи". Завдяки їм плитка тримається міцніше.

Плитка може викладатися послідовними квадратами, квадратами зі зрушенням на 1/2 плитки і діагонально (ромбами). Хоч як би викладалася плитка, стеля необхідно розмітити, а саме: натягнути діагонально нитки від одного кута кімнати до іншого по обидва боки, на перетині діагоналей повинен знаходитися центр першої плитки (симетрія відносно діагоналей).

Якщо в середині кімнати є освітлювальний прилад, то в центральній плитці необхідно зробити проріз для проводки. Так само коли викладка підходить від центру до стін, але цільні плити не входять, необхідно вирізати потрібні за розмірами елементи, щоб плитка впритул стикалася із стінами. Зрештою по кутах між стіною і плиткою приклеюються пінопластові деталі фриза, плінтуса і т.п.

Крім плитки, стеля фарбується, покривається шпалерами, або ж встановлюється підвісний або натяжна стеля.

Наступним кроком є ​​заміна підлоги.

Так само, як і з стелею, існують різноманітні типи підлог: лінолеум, ламінат, ковролін, пофарбовані ДВП або ДСП, євро вагонка з імітацією під брус, кахель, плитка для підлоги і т.п.

Як би там не було, від старої підлоги доводиться позбуватися теж.

Якщо балки, що несуть підлогу згнили або недостатньо міцні, то їх необхідно замінити.

Головною помилкою при монтажі підлоги є його нерівності, тому необхідно вирівнювати підлогу спеціальним інструментом

Коли всі основні процеси обробки кімнати виконані, проводиться демонтаж дверної коробки і її заміна, заміна віконних прорізів і самих вікон.

 

Інші новини розділу

наверх