
Вогнезахист дерев'яного будинку
06.07.2016821Для чого тільки не використовують цей будівельний матеріал: будують лазні, сауни, індивідуальні житлові будинки, промислові приміщення і багато іншого. Однак є у такого матеріалу один недолік - високий ризик загоряння, оскільки дерево не має вогнестійкість. Тим часом, обов'язковою умовою ввода дерев'яної будови в експлуатацію є отримання у спеціальної служби висновку про його пожежноу безпеку, життя і здоров'я осіб, які будуть перебувати в такій будові, не повинні бути під загрозою.
Які ж існують правила протипожежної безпеки при будівництві будинків та інших будівель з дерева?
- протипожежні правила говорять, що відстань між такими будинками не повинно бути менше 15 метрів. Однак допускається і меншу відстань - 6 метрів за умови, що у дерев'яної будови низький рівень пожежобезпеки;
- високий ризик загоряння дерева передбачає проведення цілого ряду заходів, спрямованих на захист дерев'яної будови від пожежі: ще на стадії проектування передбачається спеціальний комплекс захисту електропроводки і інших електричних систем від загоряння, фасад і внутрішня частина будівлі обробляються спеціальними вогнетривкими просоченнями, вогнезахисним рулонний матеріал МБОР. Всілякі засоби декоративного оздоблення - лаки, фарби - повинні бути вогнестійкими і безпечними. Бути повністю впевненим у безпеці можна в такому дерев'яному будинку, при будівництві та проектуванні якого були враховані всі нюанси і вжито всіх необхідних вогнезахисні заходи.