Промислові пилососи Starmix

Proxxon Електроінструмент

Інструменти Wolfcraft

Wera викрутки, біти, трещітки

KNIPEX Інструмент

Інструменти TAJIMA

інструмент Bessey

STEINEL фени, сенсорні світильники,

Alpen свердлильний інструмент

Засоби маркування PICA

Інструменти NWS

Інструмент Dremel

Milwaukee Інструмент

Інструменти BOSCH

PICARD молотки

Труборізи Zenten

XENOX Фрезери для манікюру

Halder щадні молотки, сокири, колуни

електроінструмент Leomix

Міксери ручні Collomix

Утримувач для бити з упором обмеження глибини Wolfcraft 4055000
- 0
- 0
Для обмеженого за глибиною загвинчування в гіпсокартон. З обмежувачем для регульованої глибини гвинта, для загвинчування в гіпсокартон із правильною глибиною. Магніт утримує гвинт на біті. Пластиковий ковпачок уможливлює гарну видимість робочої зони, біти та гвинта.
| Характеристики | |
| тип | біти |
Незважаючи на масштаб роботи з гіпсокартоном, ця гвинтова насадка із шестигранним затискним пристроєм 1/4″ й обмежувачем глибини — надійний помічник, щоб досконало приховати головки гвинтів у послідовній роботі. Завдяки правильній глибині для кожного гвинта забезпечується оптимальне втримання гіпсокартону та полегшуються подальші завершальні роботи. Для цього необхідно один раз встановити магнітний бітотримач з обмежувачем на необхідну глибину, а потім послідовно виконати точні з’єднання. Запатентований пластиковий ковпачок оснащено віконцем для забезпечення гарної видимості біти та гвинта. Так можна тримати робочій процес у полі зору. Біту можна замінити, якщо треба. Біта Phillips® 2 постачається в комплекті.
Характеристики
- З обмежувачем для регульованої глибини гвинта, для загвинчування в гіпсокартон із правильною глибиною
- Магніт утримує гвинт на біті для зручності
- Пластиковий ковпачок забезпечує гарну видимість на робочу зону для контрольованої роботи
- Шестигранний затискний пристрій 1/4″ для швидкої заміни інструмента у комплекті: біта Phillips® PH 2
Технічні характеристики
- Тримач для вставки викрутки 6,35 мм (¼") шестигранний затискний пристрій
- Конструкція хвостовика Шестигранний хвостовик SW 8,5 мм
- Інша специфікація на продукт на магніті та з обмежувачем глибини
Комплект поставки
- 1 гвинтова насадка для внутрішнього оздоблення
- 1 біта Phillips® PH 2
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.














