Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Який консалтинг потрібен будівельникам?

Який консалтинг потрібен будівельникам?
NewWall | 20.09.2018 06:34

Какой консалтинг нужен строителям?

Який консалтинг потрібен будівельникам?

Консалтингові послуги залучають будівельні і девелоперські компанії середнього бізнесу та масштабу багатопрофільних компаній-конгломератів. Серед найбільш затребуваних напрямів можна виділити такі напрямки консалтингу, як розробка маркетингової концепції, інвестиційний і управлінський консалтинг. Для великих будівельних холдингів - стратегічне планування.

В даний час на ринку консалтингових послуг процвітає широкий спектр напрямків консультування - управлінський консалтинг і стратегічне планування, кадровий і HR-консалтинг, інвестиційний, юридичний консалтинг, аудит (загальний, експрес і податковий), бухгалтерський і у виняткових випадках - кризис-консалтинг. Кожен з напрямків консалтингу дробиться на кілька підвидів залежно від розуміння керівників компанії.

Так, управлінський консалтинг, вирішуючи проблеми які стоять перед менеджерами вищої ланки, може включати в себе аналіз і оптимізацію організаційної структури, розробку стратегії, постановку і розвиток корпоративної системи управління або побудова концепції організаційних змін. А кадровий консалтинг, вирішуючи завдання збільшення індивідуальної продуктивності праці кожного співробітника, сприяє підвищенню ефективності компанії в цілому. Тут зовнішній експерт надає допомогу в кадровому діловодстві, підборі, адаптації та навчанні персоналу, питаннях мотивації і корпоративної культури.

 

Інші статті розділу «Бізнес-консалтинг»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх