Давайте поміркуємо. Щоб купити нову, потрібно побігати по магазинах у пошуках гарної, якісної, так і не дуже дорогий ванни

  • 0
  • Кошик порожній

Акриловий вкладиш і часткова реставрація

Акриловий вкладиш і часткова реставрація

Акриловий вкладиш і часткова реставрація

27.10.2015139

У наш час існує великий вибір послуг. Одна з послуг - реставрація ванн у м Хмельницький. Але також є і багато халтурників, які виконують свою роботу неякісно. Хочемо сьогодні поговорити з Вами про те, що ж краще і простіше. Купити нову ванну або реставрувати стару ванну. Давайте поміркуємо. Щоб купити нову, потрібно побігати по магазинах у пошуках гарної, якісної, так і не дуже дорогий ванни. На це потрібен час і сили. Час, наприклад, вибрати в 21 столітті, досить складно і на такі побутові речі хочеться витрачати його, як можна менше.

Тому бачимо явну перевагу в реставрації ванн. Реставрація здійснюється протягом декількох годин. Це дуже швидко і зручно. Але, на початку, потрібно визначитися, чого Ви хочете від реставрації, почати слід з того, який вид реставрації Вам потрібен. Або Ви самі вирішуєте, чи в цьому Вам допоможуть наші фахівці. Є такі види, як емалювання, наливна ванна акриловий вкладиш, часткова реставрація. Поговоримо трохи про останні види реставрації ванн. Це підходить в тому випадку, якщо Вам не потрібно реставрувати всю ванну. Припустимо, що Ви вже придбали недавно нову ванну, але по необережності кинули на неї важкий предмет під час якоїсь роботи. І, на жаль, вся краса зіпсувалася через одного відколу. Кожне відвідування кімнати, наводить на думку, що тепер робити незрозуміло. Чи не нову ж купувати, вона і так у Вас нова. Ось тут і підійде часткова реставрація ванни.

Якщо цього не зробити, то Ваша ванна буде у Вас на очах псуватися і іржавіти, так як скол з часом дасть саме такий результат. Єдиний нюанс в тому, що зробити реставрацію таким способом, щоб не було видно слідів роботи, не вийде. Це істотно приховає скол, тріщину, але різниця в кольорі на поверхні ванни між старим кольором і новим. Але це невелика проблема, так як цей вихід недорогий (не нову ж купувати ванну) і до того ж, не піде іржа, Ви зможете користуватися і далі Вашої ванної.

Є ще один вид - це акриловий вкладиш. Досить зручний і швидкий вид реставрації. Суть в тому, що всередину старої ванни, кладеться акриловий вкладиш, який попередньо вирізається по формі і довжиною Вашої ванни. Так само роблять замах і вирізують отвори під злив. Після цього на поверхню потрібно нанести монтажну піну і зверху покласти акуратно вкладиш. Це дуже практично, наприклад, така ванна буде зберігати тепло води довше, ніж залізна. Звертайтеся в нашу компанію і самі переконаєтеся в якості обслуговування.

Інші новини розділу

наверх