Незважаючи на те, що будівельну цеглу відомий і використовується в будівництві протягом багатьох століть, він і понині користується підвищеним попитом і широко застосовується в різних видах будівництва.

  • 0
  • Кошик порожній

Цегла сухопресована

Цегла сухопресована

Цегла сухопресована

01.07.2015104

Незважаючи на те, що будівельну цеглу відомий і використовується в будівництві протягом багатьох століть, він і понині користується підвищеним попитом і широко застосовується в різних видах будівництва.

Крім того, прогрес не стоїть на місці, і поступово створюються нові види цегли. Одним з таких видів, є сухопресована цегла.

Переваги

Сухопресована цегла, відрізняється підвищеною міцністю, довголіттям, привабливим зовнішнім виглядом і відмінною стійкістю до несприятливих погодних впливів. Будова, зведена з нього, надійно прослужить протягом багатьох десятків років. За своїми властивостями він нагадує натуральний камінь. Так як цегла має гладкою і рівною поверхнею, це робить позитивний вплив на надійність і якість цегляної кладки.

Будинки, побудовані з сухопрессованной цегли, відрізняються не тільки довговічністю, міцністю і морозостійкістю, але ще і красивим зовнішнім виглядом. Вони вважаються більш престижними і елітними. Але подібні будівлі мають і кілька недоліком. По-перше, тому що вартість сухопрессованной цегли досить висока, то їх будівництво обійдеться аж ніяк не дешево. По-друге, в цих будівлях повинні постійно жити, так як для них потрібно регулярне опалення. Тобто, для будівництва дачних будинків, в яких планують жити тимчасово, він не дуже підходить, якщо в них відсутнє центральне опалення.

Завдяки тому, що сухопрессованной цеглини відмінно піддаються механічній обробці, не втрачаючи при цьому своїх позитивних якостей, з нього можна викладати різноманітні облицювальні поверхні. Наприклад, сухопресована цегла відмінно підійде для облицювання камінів, печей і т. Д.

Складена з сухопрессованной цегли стіна, не потребує будь-якої додаткової обробки. Так як по-перше, цегла може бути будь-якого кольору, а по-друге, подібний цегла сам може служити в якості оздоблювального матеріалу.

Сфера використання

Завдяки своїй універсальності, саме сухопресована цегла, найчастіше застосовується в будівництві. Він може використовуватися для кладки несучих стін, опорних колон, склепінь.

Сухопресована цегла має велику щільність і теплопровідність. Але разом з тим він погано переносить вплив вологи. З цієї причини його не слід застосовувати при будівництві цокольних поверхів в будинках і різних підземних споруд.

Сухопресована цегла виготовляється методом пресування з повітряної вапна, кварцового піску і води. Після процесу пресування він піддається запарки.

За своїми розмірами він може поділятися на одинарний, полуторний і подвійний. Кожен з цих типів цегли, призначений для певних будівельних цілей.

Вартість сухопрессованной менше ніж ціна, наприклад, керамічної цегли. Але, тим не менш, досить висока. Але при грамотному підході до будівництва, існує чимало способів, як можна заощадити, не втрачаючи при цьому позитивні якості.

Інші новини розділу

наверх