Хороший матеріал для даху приватного будинку - гнучка черепиця.

  • 0
  • Кошик порожній

Гнучка черепиця

Гнучка черепиця

Гнучка черепиця

13.08.2015115

Хороший матеріал для даху приватного будинку - гнучка черепиця.

Гнучка або еластична черепиця за багатьма властивостями дуже схожа на рулонні матеріали. Єдиним її відмінністю від них є форма, розмір і спосіб укладання. Черепицю виготовляють на основі скловолокна, з покриттям з термостійкого бітуму. З виворітного частини цей бітум липкий, що дає можливість приклеїти черепицю до поверхні покриття, а з іншого боку посипаний шаром особливого матеріалу, за своїми характеристиками схожого з великим піском. Кольори посипання можуть бути різноманітними. Однак посипання потрібна не тільки для зовнішньої краси, а й служить для запобігання черепиці від погодних опадів і сонячних променів. 

Складність монтажу гнучкої черепиці, полягає в підготовці підстави поверхні укладання. Перш, ніж крити дерев'яний дах будинку, потрібно буде покрити покрівлю листами ОСБ або фанери. Поверхня даху будинку повинна бути рівною, черепиця не приклеїться до неї якщо будуть нерівності. Для додаткової фіксації кожну пліточку черепиці прибивають ще і спеціальними цвяхами. Через кілька тижнів за умови, за умови сонячної і спекотної погоди, гнучка черепиця нагріваючись на сонці спікається і її плитки грунтовно скріплюються разом, утворюючи цілісне покриття. 

Металочерепиця 

Металочерепицю виробляють з оцинкованого сталевого листа з неорганічним полімерним покриттям. Покриття буває різноманітним:

  • акрилатних
  • поліуретановим;
  • поліефірним
  • пластізолевого
  • полівінілденфторідние.

Найбільш міцними і надійними є листи металочерепиці з напиленням з поліуретану (стійкість до корозії механічного зносу), полівінлхлорідов (антикорозійні властивості)

Металочерепиця дуже добре і легко лягає на покрівлю. Спочатку потрібно зробити обрешітку з брусків і на неї прикріпити металеві листи, застосовуючи спеціальні покрівельні саморізи. Мабуть єдиним мінусом такого покриття виникає гучність - під час дощу всередині будинку можна почути звук крапель і стікала вода. Але якщо використовувати шумоізоляцію то це проблема буде повністю вирішена

Ондулін

Ондулін - найпоширеніший матеріал покрівлі. За суті, це те ж саме що і шифер, але виготовлений із спресованого паперу, обробленої смолою і пофарбованого в різні кольори. Так само в складі ондулина є гума та мінеральні речовини

Ондулін відрізняється від шиферу пластичністю і гнучкістю. З ним нескладно працювати, його легко розрізати, погнути і підганяти під різні розміри. Виробники ондулина дають гарантію на продукцію 15 років.

Інші новини розділу

наверх