Робоче місце будинку - це спеціально облаштована для роботи зона або окремий кабінет.

  • 0
  • Кошик порожній

Ідеальне робоче місце

Ідеальне робоче місце

Ідеальне робоче місце

29.06.2015112

Робоче місце будинку - це спеціально облаштована для роботи зона або окремий кабінет.

Щоб не втратити інтерес до занять, створити умови для плідної роботи, робоча зона повинна бути обладнана з любов'ю. У дизайні робочого місця завжди повинні враховуватися особисті переваги і деталі, які будуть налаштовувати на творчий лад і надихати. Інтер'єр місця для роботи - це потужний мотиватор для плідної діяльності. 

Дуже важливо, щоб куточок для творчості вдало вписався в інтер'єр будинку або квартири.

 Найчастіше на робочій поверхні накопичується купа паперових носіїв: зошити, блокноти, документи на окремих аркушах паперу, записки, квитанції. Не потонути в цьому паперовому морі маючи якомога більше ящиків і скриньок, щоб було куди розкласти своє паперове багатство. 

При підборі кольору для оформлення інтер'єру робочого місця варто прислухатися до висновків професійних психологів. Вони стверджують, що ніжні, пастельні тони більше налаштовують на відпочинок, а не до роботи. Також варто відмовитися від агресивних, дратівливих квітів, вони будуть тільки відволікати увагу. Яскраві, насичені відтінки додають енергії, мобілізують, підштовхують до дії. Однак, оптимальним вибором при оформленні робочих місць вважаються приємні для очей фруктові поєднання кольорів.

 Дуже важливий момент при оформленні робочого місця - це освітлення. Комфортне освітлення є запорукою продуктивної роботи. Робочий стіл ні в якому разі не повинні огортати сутінки. Потрібно відмовитися від штор. Їх з успіхом замінять ролети і жалюзі. У темний час доби робоче місце повинно бути освітлено основним джерелом світла і розташованими в найтемніших кутках меблів світильниками підсвічування. Асортимент світильників на сьогоднішній день настільки багатий і різноманітний, що вони можуть бути не тільки елементом освітлення, але і модною декоративною обробкою.

Інші новини розділу

наверх