Один з найбільш поширеним обробним матеріалом є керамічна плитка.

  • 0
  • Кошик порожній

Керамічна плитка

Керамічна плитка

Керамічна плитка

30.06.201590

Один з найбільш поширеним обробним матеріалом є керамічна плитка.

У неї є одна дуже цікава особливість - хоч її історія використання налічує ось уже кілька століть, але вона, як і раніше не виходить з моди. Можливо - це обумовлено тим, що її текстура і малюнок може, дуже добре зміняться з часом, модою, звичаями. В даний час можна зустріти всілякі види плитки - це як керамічна плитка для стін, так і плитка, призначена для підлоги. Так само плитку поділяють за способом застосування - плитка використовувана в ванних кімнатах і санвузлах, і плитка призначена для кухонь, плитка для віталень і житлових приміщень.

 Отже, які параметри необхідно враховувати при виборі тієї чи іншої плитки? Залежно від типу виробництва отримують всілякі види плитки з різними властивостями, які необхідно знати при виборі того чи іншого плитки.

Наприклад, терралья - це вид плитки, виготовлений з цінних видів глини з додаванням різних флюсів, в результаті випалення отримуємо плитку білого кольору, що дозволяє нанести після випалу малюнок, потім проглазіровать і знову піддати повторному випалу. Даний вид плитки рекомендують використовувати для обробки ванних приміщень.

Клінкер отримується в результаті випалення глини під впливом високої температури, з усіх видів дана плитка є найміцнішою. Її часто використовують як для обробки приміщень зсередини, так і для робіт поза приміщенням, даним видом плитки можна робити обробку стін, сходів і навіть басейнів.

В результаті пресування слюди, каолінової глини і кварцу отримують плитку типу грес, за своїми характеристиками міцності вона наближається до граніту, крім того має дуже хорошу опірність до стирання і морозостійкість застосовується в основному для вуличних робіт і там, де спостерігається велике скупчення людей.

Майоліки отримується в результаті пресування глини, після чого наносять непрозору кольорову глазур, і піддають подвійному випалу, Даний вид плитки застосовують у ванних кімнатах, кухнях.

В результаті пресування польового шпату, білої глини, і кварцу виготовляють - керамічний граніт. Він має дуже міцну і майже осклованих структуру. Даним типом плитки користуються при обробці громадських приміщень, так як вона стійка г будь-яких забруднень.

Крім усього іншого враховуйте при виборі плитки наступне її властивість - її міцність збільшується з її товщиною.

Інші новини розділу

наверх