Ми звикли вважати, що масивна дошка - це цілісне дерев'яне полотно для покриття підлоги. Однак технічний прогрес не стоїть на місці і масивна дошка, яку ви можете придбати в салоні підлогових покриттів Елефант, знайшла нову, екзотичну різновид..

  • 0
  • Кошик порожній

Масивна дошка з бамбука

Масивна дошка з бамбука

Масивна дошка з бамбука

21.10.2015148

Ми звикли вважати, що масивна дошка - це цілісне дерев'яне полотно для покриття підлоги. Однак технічний прогрес не стоїть на місці і масивна дошка, яку ви можете придбати в салоні підлогових покриттів Елефант, знайшла нову, екзотичну різновид.

Масив з бамбука - це нове слово в виготовленні дерев'яних підлог. Як мінімум тому, що бамбук - не є дерево, а швидкозростаюча трава (вірніше, злак). Таким чином, дошка з нього являє собою складну інженерну композицію, яка за своїми якісними та експлуатаційними характеристиками не поступається масиву з деревини.

В першу чергу, високі показники забезпечує високотехнологічне виробництво. Виготовлення масивної дошки з бамбука принципово відрізняється від класичного дерев'яного масиву: стебло рослини розщеплюють на тонкі смуги, а потім під високим тиском спресовують їх в планки.

Специфіка розташування волокон в плашки визначає тип дошки:

  • Горизонтальний бамбуковий масив отримують шляхом преса окремих стебел, склеєних між собою в клепки. Головним достоїнством такої планки є чіткий малюнок у вигляді пагонів бамбука, а також благородний, красивий колір, схожий з відтінком дубового статі.
  • Вертикальну різновид паркету виготовляють за подібною технологією. Однак, як випливає з назви, волокна укладають по вертикалі. За рахунок цього малюнок виходить більше схожим на деревину: дрібним і тонким, і без "суглобів" стебла.
  • Пресований масив з бамбука є продуктом преса пучків волокон рослини.

Варто відзначити, що виробництво будь-якого типу масивної дошки з бамбукового сировини виконується без застосування формальдегідів і інших шкідливих сполук. Таким чином, даний вид статі безпечний і для здоров'я людей, і для навколишнього середовища.

У числі інших переваг бамбукового масиву слід згадати:

  • Відносну бюджетность і більш високу плоность (в порівнянні з дерев'яним покриттям);
  • Зносостійкість, стійкість до механічних пошкодженням;
  • Малу схильність до розбухання і деформації;
  • Незвичайний малюнок дошки;
  • Екологічність (бамбук росте дуже швидко, так що, купуючи підлогу з натуральної сировини, ви не завдаєте шкоди живій природі).

Ці якості властиві всім трьом типам бамбукового покриття. Однак пресований масив має ще ширший ряд переваг. Він набагато легше і в кілька разів міцніше дубового масиву (при цьому виглядає не менш дорого і розкішно). А термічна обробка, специфічне тонування і особливості виготовлення бамбукової дошки дозволяють отримати унікальний візерунок на пакеті, зрівнятися з яким може тільки ексклюзивна деревина зебрано і тигрового дерева.

Тому якщо ви хочете зробити своє житло неординарним, модним, красивим і екологічним, ваш вибір - бамбукова масивна дошка. У Києві купити це диво, породжене поєднанням природи та техніки, ви можете в салоні підлогових покриттів Елефант.

Інші новини розділу

наверх