Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Новини сайту

Сторінка 6 з 236

Різьбонарізний інструмент для труб.Різьбонарізний інструмент для труб.

Різьбонарізний інструмент для труб відноситься до металорізальних інструментів і призначений для отримання різьблення на трубах різного діаметра.

23.10.2015137
читати новину
Холодильник Whirlpool плюси і мінусиХолодильник Whirlpool плюси і мінуси

А між тим, холодильник холодильнику різниця, і багато хто зі звичних нам приладів, несучих вірну службу день у день, мають свої "родзинки". Виробники побутової техніки невпинно вкладають кошти в розробку нових технологій, завдяки яким кожне нове покоління холодильників поводиться краще, ніж попереднє - шумить менше, морозить швидше, зберігає свіжість продуктів охолоджених довше.

22.10.2015146
читати новину
Масивна дошка з бамбукаМасивна дошка з бамбука

Ми звикли вважати, що масивна дошка - це цілісне дерев'яне полотно для покриття підлоги. Однак технічний прогрес не стоїть на місці і масивна дошка, яку ви можете придбати в салоні підлогових покриттів Елефант, знайшла нову, екзотичну різновид..

21.10.2015146
читати новину
Ремонт квартиры с перепланировкойРемонт квартиры с перепланировкой

Люди прагнуть поліпшити свої квадратні метри і зробити їх зручніше замовляючи ремонт з переплануванням. Адже в передпокої з площею 5 квадратних метрів важко вільно розвернутися.

20.10.2015146
читати новину
Як виготовляються склопакети з вакуумом всерединіЯк виготовляються склопакети з вакуумом всередині

Отже, металопластикові вікна з запаяними стеклопакетам представляють собою розбірну конструкцію. Рама і термокамера виготовляються окремо. Де купити вікна в Києві такого типу? Їх виробляє і реалізує компанія "Атлант-Плюс", яка використовує напрацювання німецьких інженерів в своїх виробничих комплексах.

13.10.2015136
читати новину
Вибір дизайнера інтер\'єруВибір дизайнера інтер\'єру

Досвід. Вибирати потрібно компанію, яка працює на ринку дизайнерських послуг не менше трьох - п'яти років, наприклад дизайнери інтер'єру. Якщо фахівець сам продає свої послуги, то хоча б років зо три. На доказ стажу можуть бути надані статті у фахових журналах або на форумах в Інтернеті.

11.10.2015147
читати новину
наверх