Багато хто задається питанням, як вибрати відповідну за розміром керамічну плитку.

  • 0
  • Кошик порожній

Розмір керамічної плитки

Розмір керамічної плитки

Розмір керамічної плитки

12.07.2015101

Багато хто задається питанням, як вибрати відповідну за розміром керамічну плитку.

Фахівці в даному випадку використовують термін "формат", який відповідає за розмір плитки і за її форму. До вибору цього формату потрібно підходити відповідально, особливо якщо плитка купується оптом. Ні для кого не секрет, що загальний вигляд кімнати і її вартість залежать від розміру плитки.

Якщо керамічна плитка з тих чи інших причин не виправдає очікувань, то її необхідно буде замінити. Керамічна плитка незвичайних розмірів і форм стала з'являтися зовсім недавно. Вони поставляються передовими європейськими компаніями. Слід згадати про те, що в Україні цей матеріал менш популярний, ніж в інших європейських країнах. І на те є причини. Адже, наприклад, не будь-який професіонал буде братися за роботу з якоїсь великої плиткою розміром 30 на 60 см, так як в цьому випадку може швидко проявитися будь-яка помилка. Чим менше площа однієї плитки, тим простіше майстру позбутися від кривизни поверхні, але при цьому ціна різної за розміром плитки і техніка її укладання однакова.

Багато хто впевнений в тому, що маленька за розміром квадратна плитка назавжди пішла в минуле, але ж не будь-які крайнощі виправдовують себе в оформленні кімнати. Типовий кухонний "фартух" з плитки 10 на 10 см до сих пір може виглядати досить привабливо. Все добре, коли плитка однотонна. Однак, якщо на її поверхні є який-небудь малюнок, то справа помітно ускладнюється.

Ще складніше все стає, якщо планується прикрасити стіну додатковими декоративними вставками. У цьому випадку на допомогу може прийти універсальна мультиформатна колекція. Таку плитку можна укладати на будь-яку поверхню (не важливо, будь то підлога, стіна або поверхню меблів). Вона не ділиться на підлогову і настінну. Однак, є величезна різноманітність форматів і рамок.

Існують також різні декоративні вставки, бордюри та інші елементи для прикраси стільниць. Значить, якщо людина затіяв ремонт, то при виборі керамічної плитки він обов'язково буде звертати увагу на її розмір. Сьогодні на будівельному ринку є величезна різноманітність керамічної плитки, і тому знайти підходящий варіант буде зовсім не складно. Якщо проявити трохи винахідливості і фантазії, то ванній кімнаті або кухні можна надати оригінальний і естетичний зовнішній вигляд.

Інші новини розділу

наверх