Останнім часом стало модно прикрашати своє житло рулонними шторами. На ринках представлений величезний вибір таких товарів.

  • 0
  • Кошик порожній

Рулонні штори ролети

Рулонні штори ролети

Рулонні штори ролети

25.06.2015111

Останнім часом стало модно прикрашати своє житло рулонними шторами. На ринках представлений величезний вибір таких товарів.

Рулонні штори складаються з цілого великого шматка тканини, замотаного в рулон на трубку. Цей рулон кріпиться на стіну, стелю і усередині віконного отвору за допомогою спеціальних пристосувань. Такий вид штор управляється за допомогою пульта або шнура. 

Тканинні жалюзі - це ті ж самі штори, але з пружинним механізмом. Вони схожі зі шторами. Різниця полягає в управлінні. Регулюються жалюзі за допомогою ручки, яка розташована в нижній планці. 

Тканинні ролети - це штори касетного типу. Вони відрізняються від інших видів тим, що рулон упакований в спеціальну коробку. Ця упаковка призначена, щоб захистити матеріал і механізм від пилу. 

Римські штори, так само виготовлені з цілого відрізка тканини, і кріпляться спеціальними механізмами. Регулювання схоже з рулонними шторами. Особливістю цього виду є наявність пластикових напрямних, завдяки яким штора збирається в акуратні складки.

 Матеріал для рулонних штор може бути створений з різних видів тканин. Для всіх покупців пропонується величезний вибір кольорів. Цей асортимент дозволить підібрати штори для всієї квартири різних стилів. Крім того, модернізація технологій дає можливість просочити рулонні штори спеціальними речовинами. Наприклад, вологонепроникна просочення ідеально підійде для душової кабіни або ванної кімнати. Для інтер'єру кухні користуються популярністю рулонні штори з антибактеріальним просоченням.

 Також за допомогою різновидів тканин можна створити різні рівні освітленості в кімнаті. Напівпрозорий матеріал допоможе створити м'яке освітлення. Він розсіює сонячні промені, перетворюючи їх в приємне світло для очей. Такий вид штор часто використовується для кухні або дитячої кімнати.

 Класичні штори із середнім рівнем світлопроникності в основному встановлюють в офісах, або в приміщеннях з комп'ютерами. Вони значно зменшують появу відблисків на моніторі, що забезпечує комфортабельну роботу.

 Для тих, хто працює по ночах і відсипається вдень, ідеально підійдуть світлонепроникні штори. Так само ці штори ідеально підійдуть для вікон на горищі, щоб зберегти бажану температуру.

 Рулонні штори отримали свою популярність заслужено. Штори без сумніву впишуться в будь-який інтер'єр, прості у використанні і установці, а так само не вимагають багато уваги в чищенні.

Інші новини розділу

наверх