Доброго дня. Не так давно мені встановили секційні ворота на гараж. Я дуже залишилася задоволена. Не розумію, як раніше я жила без них. Адже тепер мені дуже зручно ними користуватися за допомогою пульта управління ...

  • 0
  • Кошик порожній

Секційні ворота - впорається навіть дитина

Секційні ворота - впорається навіть дитина

Секційні ворота - впорається навіть дитина

05.11.2015146

Доброго дня.  Не так давно мені встановили секційні ворота на гараж. Я дуже залишилася задоволена. Не розумію, як раніше я жила без них. Адже тепер мені дуже зручно ними користуватися за допомогою пульта управління. І крім цього, я помітила, як стало зберігатися тепло всередині гаража.

З цією фірмою я знайома вже давно. Адже саме в цьому інтернет магазині захисних систем, я замовляла ролети на вікна. Мене цілком влаштували терміни виготовлення, ціна вироби і, звичайно ж, якість. Ось саме з цієї причини я не стала шукати "пригод" я вирішила зробити замовлення у перевірених і надійних виробників.

Спочатку я розглядала ще кілька варіантів гаражних воріт. Адже я бачила, що на гараж встановлюють ворота, які схожі на ролети, як на вікнах. Але отримавши з менеджером фірми. Він мені пояснив, що на мій отвір краще буде встановити секційні ворота. Так як ворота ролетного типу не виконуватимуть функцію захисту, а ще їх може вирвати при сильному пориві вітру. Адже вони стоятимуть у мене не у дворі, а з боку вулиці.

Так само мені зробили розрахунок з більш товстого ролетного профілю і паралельно порахували секційні ворота. Різниця в ціні була не велика. Але за якістю і зовнішнім виглядом мені дуже сподобалися ворота з сендвіч панелей. Плюс, можна було вибрати, як буде випрасувати сама панель. Не тільки колір, а й рельєф.

В офісі компанії, я змогла подивитися, як виріб виглядає в зібраному вигляді. У них варто зразок таких воріт в розрізі. Але погляд це дуже зручно. Адже за допомогою наочної демонстрації набагато простіше вибрати потрібну комплектацію.

Після виїзду майстра по виміру воріт. Ми з менеджером компанії ще раз все обговорили, і я залишила передоплату. Так як їхати на офіс я вдруге не сильно хотіла, то мені запропонували оплатити передоплату на карту одного з банків. Як на мене, це теж дуже зручно для мене, як для клієнта.

Ось, що означає працювати з професіоналами. Мої ворота були готові вже через чотири дні після замовлення. Хоча орієнтували мене на сім днів. Так як це була середина тижня, і мені не було зручно, щоб приїхав майстер для установки воріт. То я попросила перенести установку секційних воріт на вихідний день.

Майстер по воротах приїхав вранці близько десяти годин і вже в другій половині дня. У мене стояли нові красиві гаражні ворота. Мені показали, як вони працюють, що з ними впорається навіть дитина. Я залишилася задоволена. Тепер буду всім рекомендувати.

Інші новини розділу

наверх