Скільки коштує побудувати будинок? Це питання цікавить усіх дорослих, самодостатніх людей, які мріють про затишний, комфортний і красивий приватний будинк або котедж.
  • 0
  • Кошик порожній

Скільки коштує побудувати будинок

Скільки коштує побудувати будинок

Скільки коштує побудувати будинок

01.04.2016287

Інтерес до цієї теми говорить про те, що людина вже на правильному шляху. Найголовніше - звернутися до справжніх професіоналів своєї справи, які допоможуть втілити мрію в реальність.

Можна зайнятися будівництвом свого будинку і особисто, без залучення сторонніх людей. Цей варіант підійде тим, кому знайома сфера будівництва, і хто вже має потрібні навички. В іншому ж випадку краще довіритися будівельній фірмі, адже людина, не розбирається в технологіях і матеріалах, може витратити набагато більше грошей, ніж фахівці. Та й нервів при цьому буде витрачено чимало.

Якщо ви хочете побудувати будинок за відносно невелику суму і думаєте над тим, на якому етапі можна заощадити - ніколи не шкодуйте грошей на конструктивну частину і комунікації. Це основа будинку, вона повинна бути виконана ідеально. А економити свій бюджет можна на оздоблювальних матеріалах і елементах інтер'єру. При цьому якщо матеріали ви будете купувати самі, не звертайте уваги на поради продавців. Їх головне завдання - продати побільше і подорожче, тому всі їхні поради підкоряються їх вигоді, а не вигоді клієнта. Якщо вам потрібна консультація з приводу вибору матеріалів - зверніться до їх виробників, почитайте інформацію в Інтернеті, а найкраще - надайте вибір матеріалів тим, хто допомагає вам будувати будинок.

Після закупівлі всіх необхідних матеріалів і прийняття рішення з приводу запрошення фахівців, ви вже приблизно будете знати, яка вартість вашого будівництва. При цьому важливо врахувати, що заплатити потрібно буде також і за оформлення будинку в БТІ і за підключення його до централізованих комунікацій. Оскільки рішення цих питань в нашій країні досить довго і капіталозатратний, зайнятися ними слід майже одночасно з початком будівництва.

Для того щоб хоча б приблизно з'ясувати, скільки коштує побудувати будинок, прорахуємо кілька варіантів будівництва двоповерхового будинку.
• Стрічковий фундамент (бетон В22,5), ж/б перекриття 160-180 мм, утеплення 50 мм, зовнішні стіни - газоблок 300 мм, внутрішні - газоблок 200 мм, двосхилий дах з металочерепиці зі утеплена ватою в 200 мм, загальна площа 150 квадратних метрів. Орієнтовна вартість - 667 500 гривень.
• Будинок з підвалом, бетон В22,5, перекриття з дерева (балки 200х50 мм), ж/б перекриття 160-180 мм, утеплення 50 мм, зовнішні стіни і перегородки з червоної цегли, двосхилий дах, утворена з бітумної черепиці на брусі, загальна площа 150 квадратних метрів. Приблизна вартість - 894 000 гривен.
• Фундамент-плита 300 мм (бетон 22,5), дерев'яні перекриття з балок, пристрій шумоізоляції, зовнішні стіни і перегородки з керамічних блоків, двосхилий покрівля з керамічної черепиці на брусі, загальна площа 150 квадратних метрів. Вартість приблизно - 772 500 гривень.

Дані розрахунки відносні. Ціна залежить від місця розташування, побажань та можливостей замовника. Прокладка комунікацій та оздоблювальні будівельні роботи підраховуються окремо.

Інші новини розділу

наверх