Теплоізоляція Ізовер (Isover) є висококласним матеріалом фінського виробництва, який користується великим попитом як у компаній-забудовників, так і у кінцевих споживачів.

  • 0
  • Кошик порожній

Теплоізоляція Ізовер

Теплоізоляція Ізовер

Теплоізоляція Ізовер

18.06.2015101

Теплоізоляція Ізовер (Isover) є висококласним матеріалом фінського виробництва, який користується великим попитом як у компаній-забудовників, так і у кінцевих споживачів.

Утеплювач виготовляється за сучасними стандартами якості і включає в себе такі компоненти як: пісок, вапняк, сода і осколки пляшкового скла.

Застосовується Изовер в цивільному будівництві, технічних промисловостях, в якості ізоляції, а також для створення вузькопрофільних виробів. 

1. Изовер володіє високими теплозахисними характеристиками, які дозволяють створити сприятливі умови для проживання людини в будь-який час року, будь то сильні морози чи спека.

 2. Матеріал є досить пружним, щоб протистояти тривалим перевезень, при цьому витримуючи досить великі зменшення обсягу, до 6 разів, саме так гарантують виробники.

 3. Изовер не токсичний, не має шкідливих запахів і не виділяє їх в атмосферу. Матеріал дозволяє працювати з ним як у відкритих приміщеннях, так і в закритих, не застосовуючи спеціальний захист для людини.

 4. Високі протипожежні властивості дозволяють використовувати Изовер як для проведення ремонту та ізоляції громадських будівель, так і для виробництва цехів, при цьому, не боячись загоряння конструкцій.

 5. Чудова здатність матеріалу як блокування містків холоду, дозволяє підтримувати сприятливий мікроклімат в приміщеннях з підвищеним рівнем комфортності.

 6. Isover зберігає свої форми на протязі довгих років експлуатації, він не дає усадки, а значить, будівлі будуть надійно захищені від можливо виникнення щілин і протягів.

 7. Матеріал має стандартні розміри, які дозволяють зручно їм користуватися, при цьому залишаючи якомога менше залишків.

 8. Поглинання шуму також на високому рівні, що дає можливість використовувати Изовер в приміщеннях з підвищеним рівнем шуму: робочі цеху, музичні класи, житлові будинки, розташовані поблизу магістралей і т.д.

 9. Монтується Isover досвідченими фахівцями швидко і якісно, ​​при цьому економлячи час і гроші.

Використовуючи Изовер, ви можете бути впевнені в міцності і довговічності захищаються поверхонь, не думаючи про ремонти і реконструкціях.

Інші новини розділу

наверх