Бажання людей проживати в комфортних умовах абсолютно логічно. Зручний теплий будинок складно уявити без правильно спроектованої і встановленої опалювальної системи.

  • 0
  • Кошик порожній

Установка опалювальної системи заміського будинку

Установка опалювальної системи заміського будинку

Установка опалювальної системи заміського будинку

25.08.2015111

Бажання людей проживати в комфортних умовах абсолютно логічно. Зручний теплий будинок складно уявити без правильно спроектованої і встановленої опалювальної системи.

У загальному понятті опалювальна система називається комплекс обладнання та заходів, завершальним результатом яких буде створення комфортних для людей умов в опалювальному будинку. Сьогодні найпопулярніша гідравлічна система.

Установка систем опалення - це останній процес при продажу обладнання для опалення. Від правильно продуманих дій інженерам і монтажникам систем опалення буде залежати подальша безперебійна експлуатація комплексу обладнання і монтаж котельні. Але при спорудженні будинку про встановлення опалювальної системи потрібно думати ще на перших етапах будівництва. Установка системи опалення - технологічно складна процедура, яка вимагає попередніх чітких розрахунків і вимірів.

Є кілька схем виконання настановних робіт по інтегруванню систем опалення. Створення полімерних труб істотно полегшило роботи по установці, зменшило технологічні та часові витрати, дало можливість більш раціонально скористатися простором. Основна перевага застосування полімерних труб під час установки опалювальних систем в тому, що розводка труб ховається в будівельних конструкціях. При установці труб обладнання опалення застосовується горизонтальна 2-х трубна система, яка ховається під покриттям на підлозі, і опалювальна система, коли робиться розгалуження розводки обладнання для опалення.

Установка опалювальної системи має на увазі при цьому монтаж в котельні опалювального обладнання. За бажанням замовника це можливі дизельні, електричні, газові та інші різновиди котлів. Установкою і запуском зобов'язані займатися тільки професійні майстри. Від замовника потрібно тільки надати необхідне для котельні, обов'язково добре провітрюється, приміщення.

У сучасних опалювальних системах існує два основних види - дво- і однотрубні опалювальні системи приміщень. Область практичного використання останніх систем опалення - приміщення загального користування, багатоповерхові висотні будинки. Двотрубними опалювальними системами оснащуються котеджі зі своєю котельні і приватні будинки.

Під час будівництва приватного будинку найкраще попередньо (ще на етапі будівництва будинку до виконання робіт з оздоблення) визначитися з типом системи опалення, оптимально підібрати відповідне потужності енергетичним витратам обладнання для опалення, узгодити з компанією-продавцем тип розводки труб, зробити приміщення під котельню.

Вибір безпосередньо системи опалення будинку буде залежати від виду споруджуваного житла. Відрізняють приватні будинки, які розраховані на проживання круглий рік і вдома, які можна використовувати лише влітку, вони мають іншу назву - дача. Опалювальною системою оснащуються саме будинки першого виду, вони і мають практичний інтерес.

Головні конструктивні елементи опалювальної системи будинку - це котли (дизельні, газові, електричні і т. Д.), Труби, за допомогою яких обігрівальне обладнання (котли) переміщують сгенерированное тепло в теплоносії до батарей. Батареї встановлюють прямо в приміщенні. Число секцій в батареях і потужність котла залежить від певних умов в опалювальному будинку.

Електричний тип опалювальної системи будинку - результат новітніх інженерних технологій. Сучасні електричні опалювальні системи будинку дозволяють створювати оптимальну температуру в будь-якому окремому приміщенні.

Проживання в приватному будинку не буде створювати належного комфорту без правильно організованої системи опалення. Люди весь час прагнули до проживання в комфортних умовах, споруджували будинки, які могли захистити від поганої погоди і низької температури.

Інші новини розділу

наверх