Перед будівництвом нового будинку, необхідно спочатку створити архітектурний проект. Який повинен врахувати всі, навіть найменші нюанси. Тому що це в подальшому буде впливати на внутрішній інтер'єр.

  • 0
  • Кошик порожній

Як обладнати новий будинок

Як обладнати новий будинок

Як обладнати новий будинок

26.01.2016173

Після затвердження проекту, заливки фундаменту, зводимо каркас будинку, спроектованого за новітніми енергозберігаючими технологіями будинку. Накриваємо дах сучасним покрівельним матеріалом, після монтуємо внутрішні комунікації і закладаємо проводку. Проводимо чорнову і чистову обробку стін, клеїмо чудові шпалери. Прекрасний будинок побудований. Залишився один важливий момент, так би мовити: необхідно прикрасити наш "торт", смачними родзинками. Приступаємо до створення внутрішнього інтер'єру. Для цього набираємо в пошуковому рядку: меблі Дніпро. Отримуємо величезна кількість варіантів і приступаємо до вибору.

Якщо є можливість то краще скористатися послугами професійних дизайнерів, бажано це робити на стадії самого проекту, щоб отриманий результат виправдав ваші очікування. Якщо з якоїсь, якої причини ви самостійно вирішили спроектувати внутрішній дизайн, це теж прекрасно. Визначаємося з домінуючим стилем, можливо, він буде один в усьому будинку або кілька перетинатися на різних площах, а може бути взагалі кожна кімната буде оформлена унікально, вирішувати тільки вам. Після вибору стилю, приступаємо до підбору меблевих рішень, для кожної кімнати окремо.

При підборі меблів необхідно пам'ятати, що основні вимоги: практичність, надійність, багатофункціональність, естетичність. Повинні бути присутніми в належній кількості. При всьому цьому меблі повинні не захаращувати, а підкреслювати вільний простір. Забезпечуючи тим самим відчуття легкості і обсягу. У сучасному дизайнерському арсеналі представлено досить багато прекрасних рішень, для облаштування внутрішнього інтер'єру. Один з варіантів даних рішень є легко трансформуються меблі. Яка поєднує в собі дві якості, функціональність і енергоємність, при значно меншій площі розміщення. Що дозволяє, не втрачаючи користі, втілювати свої бажання. Застосування сучасних матеріалів відкриває неозорі можливості для проектування неординарних дизайнерських рішень. Дуті і вигнуті поверхні, стіни, викладені морською галькою грають дуетом з модними фресками. Прекрасна стать, викладений натуральним каменем, гармонує з естетичним гостьовим гарнітуром. Так, внутрішній дизайн вимагає творчого підходу, можна також цей процес порівняти з написанням картини художником.

Інші новини розділу

наверх