Поряд з можливостями, які літо дарує кожній людині, до загального жалю настає нестерпна спека.

  • 0
  • Кошик порожній

Які бувають сучасні кондиціонери

Які бувають сучасні кондиціонери

Які бувають сучасні кондиціонери

02.09.2015119

Поряд з можливостями, які літо дарує кожній людині, до загального жалю настає нестерпна спека.

Перебуваючи за межами міста, людина страждає від високих температур менше, а ось міське населення відчуває серйозні складнощі з - за спеки. Крім незручностей спека здатна створити серйозні проблеми зі здоров'ям. Бажаючи вирішити описані проблеми, люди винайшли кондиціонер. На початку свого розвитку кондиціонер виконував найпростіші функції по охолодженню повітря в одному приміщенні, однак зараз розглядається пристрій стало більш функціональним. 

Моноблочні кондиціонери. 

Моноблочні, або як їх ще називають, віконні кондиціонери, виготовляються єдиним блоком. Такі елементи конструкції, як випарники і конденсатори завжди поміщаються в один корпус, завдяки чому вдається заощадити на виготовленні та встановленні пристрою, що в кінцевому підсумку, позитивно відбивається на його вартості. 

Мобільні (підлогові) кондиціонери. Такі кондиціонери також складаються з одного блоку. Монтаж такого кондиціонера досить простий, він зводиться до виведення гофрованого шланга в відкриту віконну стулку. Саме простота монтажу вважається основною перевагою даного пристрою.

 Спліт - системи. 

Настінні кондиціонери mitsubishi electric. Такі апарати найчастіше застосовуються всередині будинків і квартир, а також різних громадських інстанцій. Вся конструкція складається з 2 блоків, внутрішнього і зовнішнього. Усередині приміщення розташовується компактний блок, який практично не шумить, виконуючи свої функції. Керувати такою системою можна за допомогою дистанційного пульта. Шумлива частина такого кондиціонера розташовується із зовнішнього боку будівлі і не доставляє людині ніякого дискомфорту. Одним з достоїнств такого кондиціонера традиційно вважається оздоровчий ефект, який пристрій надає на людський організм.

 Касетні кондиціонери. Такі апарати застосовуються в великогабаритних приміщеннях. Такими звичайно є робочі зали торгово - розважальних центрів, гральних залів і так далі. Внутрішня частина такого кондиціонера монтується між оригінальним і підвісною стелею, а зовнішній блок розташовується із зовнішнього боку приміщення. Як і настінний кондиціонер, касетний апарат управляється за допомогою практичного пульта, який можна розмістити на стіні.

Інші новини розділу

наверх