Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Фасадні фарби

Фасадні фарби
NewWall | 06.12.2021 20:18

Лакокрасочная продукция

У цій статті ми трохи відхилимося від основної теми – теплоізоляційні матеріали – і поговоримо про фасадні фарби. Також як і теплоізоляція, зовнішнє оздоблення будівлі є серйозним і відповідальним заходом. Якщо утеплення впливає на те, як почуватимуться люди, що живуть або працюють усередині будівлі, то фарбування фасаду - це те, що помітять зовні, не кажучи вже про захисні функції фасадних фарб.

Як і інші фарби, фасадні фарби є однорідними суспензією пігментів у сполучних речовинах. Ці два компоненти є головними, вони визначають основні властивості фарб, їх призначення і область застосування. Крім того, фарби можуть містити наповнювачі, розчинники та різноманітні цільові добавки.

Фасадні фарби можна розділити на дві основні групи – фарби на органічних розчинниках та водорозчинні фарби. Донедавна популярністю серед покупців користувалися фасадні фарби на органічних розчинниках, оскільки їх можна застосовувати за мінусових температур, і не боятися того, що дощ зашкодить свіжофарбований фасад. Однак серйозним мінусом цих фарб є їх низькі екологічні показники, і тому вони поступаються місцем екологічно чистим водорозчинним фарбам. Переваги водорозчинних фарб очевидні – висока якість, економічність та екологічна сприятливість. Сучасні водорозчинні фарби діляться на кшталт сполучного на акрилові (латексні), силікатні, силіконові фарби, цементні і вапняні (мінеральні фарби). Найбільшого поширення серед водорозчинних фарб набули акрилові латексні фарби. Значно рідше використовуються цементні та вапняні фарби. 

Фасадні фарби наносяться на поверхню валиком, пензлем або фарборозпилювачем. Коли фарба висихає, утворюються пористі непрозорі або плівкові покриття, що захищають поверхню фасаду від зовнішніх впливів (вологи, хімічних реагентів, світла).

На що слід звернути увагу на вибір фасадної фарби? По-перше, декоративні властивості фарби (колір, ступінь блиску, структура) - від цього залежить майбутній зовнішній вигляд будівлі. По-друге, експлуатаційні властивості фарби. Сюди можна віднести стійкість до погодних та агресивних впливів, миття, механічних навантажень та забруднюючих факторів. Також важливо звернути увагу на ремонтопридатність, захисні властивості та довговічність фарби, що вибирається. По-третє, особливі вимоги до фарб для забезпечення додаткових функцій. І, звичайно, ціна одного квадратного метра покриття.

Крім властивостей самих фасадних фарб слід враховувати такі фактори як:
- характеристики поверхні, що фарбується,
- сумарна кількість вологи, яка надходить на стіну фасаду,
- біологічна активність основи,
- газопроникність покриття,
- кліматичні та атмосферні умови експлуатації будівлі.

Щоб фарба трималася добре, а фасад ще довго радував око яскравістю та свіжістю фарб необхідно провести ряд профілактичних заходів – ремонт водостічної системи, карнизів, відливів, гідроізоляції фундаментів тощо. Ціль цих заходів - не допустити або значно знизити проникнення вологи в стіни.

Коли всі умови враховані, профілактичні заходи вжито, колір фарби та ступінь її блиску визначено – необхідно обрати виробника фасадної фарби. Вимоги до виробника прості і зрозумілі - це висока репутація і стабільна якість продукції, що випускається. Вже не перший рік займаючись постачанням оздоблювальних матеріалів на будмайданчики та вислуховуючи відгуки будівельників, фарби "ФАРБІ КАБЕ" відповідають найсуворішим вимогам, пред'явленим до фасадних фарб, а виробник цих фарб, відомий європейський концерн, має високу репутацію та демонструє стабільну якість своєї продукції.

Інші статті розділу «Лакофарбова продукція»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх