Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Поради щодо роботи з олійною фарбою

Поради щодо роботи з олійною фарбою
NewWall | 06.12.2021 20:16

Лакокрасочная продукция

Декілька порад для тих, хто зібрався працювати з масляною фарбою. Дотримуючись цих порад, ви зможете уникнути безлічі "підводного каміння" забарвлення.

1. При фарбуванні масляною фарбою отримувати матову поверхню, можна додавши в фарбу 40% розчин господарського мила з розрахунку 1 шматок на 3 літри фарби. Мило стругають стружкою, заливають водою (щоб вона трохи покривала) і нагрівають, поки воно не розчиниться. Потім, помішуючи, додають у фарбу.

2. На шарі фарби утворилася плівка, проціджувати її не обов'язково. Можна опустити в банку шматок капронової панчохи, і пензель мачати прямо через панчоху.

3. Якщо ви хочете пофарбувати стіни, треба спочатку видалити шпателем стару фарбу, попередньо змочивши стіни водою. Після того, як все висохне замазати всі тріщини. Потім ґрунтувати у горизонтальному, а потім у вертикальному напрямку. Фарба для стін приготується також як і побілка для стелі, тільки вдвічі збільшується кількість клею. Підбір кольорів та відтінків фарби перевіряється на шматку скла, який потім підсушується на слабкому вогні. Фарба занадто темна – треба додати трохи крейди. Світлу фарбу можна зробити темнішою, додавши туди кольорових пігментів.

4. Пофарбовані олійною фарбою стіни можна вимити теплою водою з питною содою, нашатирним спиртом (на 1 л води 1 столова ложка спирту), після цього протерти вологою, а потім сухою ганчіркою.

5. Щоб при ремонті квартири фарба не потрапляла на руки і не капала на підлогу, потрібно розрізати гумову грушу від спринцівки та надіти її на ручку кисті.

6. Запах масляної фарби після ремонту швидко зникне, якщо поставити в кімнаті у двох-трьох місцях судини із солоною водою. Можна також натерти голівку часнику та залишити на деякий час у кімнаті. 

7. Масляна фарба від довгого зберігання вкрилася плівкою в жодному разі не можна розмішувати її, а потрібно обережно зняти плівку. Якщо плівка порвалася, вирізати з марлі кружечок діаметром банки і опустити на фарбу. Марля покриє клаптики плівки та опуститься разом із ними на дно.

8. Щоб масляна фарба не засихала, на її поверхню налити тонкий шар олії.

9. Не можна зливати разом залишки різних фарб, ця суміш може після фарбування ніколи не висохнути.

10. Фарба на кисті не засохне, якщо поставити кисть у воду.

11. Щоб фарба, що потрапила на підлогу, вікна, кахель легко знімалася, потрібно перед початком ремонту покрити їх мильним розчином (20-30 г мила на 1 л води).

12. Нові кисті перед роботою рекомендується обмотувати на 2/3 довжини волосся шпагатом.

13. Щоб на новій кисті не випадало волосся, її потрібно потримати день-два у воді. Або забити в патрон ручки невеликий дерев'яний клин. Можна знявши патрон налити в нього трохи лаку або олійної фарби.

14. Масляна фарба на засохлій кисті легко знімається, якщо опустити її в банку з нашатирним спиртом, гасом, скипидаром або іншими розчинниками.

15. Пензель після клейової фарби добре промиється, якщо опустити її в теплу воду з невеликою кількістю соди, потім ополоснути і підвісити волоссям вниз.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Лакофарбова продукція»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх