Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тепла підлога і система опалення NEXANS

Тепла підлога і система опалення NEXANS
NewWall | 01.10.2021 08:48

Тёплый пол

Для кожного з нас житло - особливе місце, наповнене нашими бажаннями і має власний характер. Це місце, де людина, в турботах і клопотах проводить робочий день, може відпочити, набратися сил, відмовитися від справ, побути з близькими людьми. Всі ми прагнемо створити максимальний комфорт свого житла. Однак, в холодній хаті затишно не буває ...

Усвідомивши нагальну потребу Ви починаєте пошук інформації в мережі Інтернет ...... «опалювальне обладнання», «Теплове обладнання», «електроопалення», «електрообігрів», «кабель гріє», але ж все простіше ніж Ви думаєте! Наберіть NEXANS і ви отримаєте вичерпну інформацію з усіх питань, що стосуються систем кабельного обігріву.

Температура приміщення - одне з важливих умов виникнення почуття затишку. Тепло розслабляє, знімає напругу. Підігрів підлоги є додатковим способом обігріву приміщень, а в деяких приміщеннях і єдиним.

Сьогодні система опалення «Тепла підлога» - необхідний і доступний атрибут сучасного житла. Будучи невидимим елементом інтер'єру, що підігріваються підлоги створюють оптимальний мікроклімат, що забезпечує зручність, спокій і затишок.

Основа Теплич підлог Nexans - електричний нагрівальний кабель. Не менш важливими складовими системи опалення «тепла підлога» є терморегулятор і термодатчик. Термін служби теплої підлоги, а також його безпеку залежать від його якості і структури.

Кабельні системи обігріву NEXANS пройшли перевірку часом і набули широкого поширення серед споживачів у всьому світі..

«Теплі підлоги »Nexans - це:

  • якісний, безпечний і надійний обігрів житла, завдяки сучасним запатентованим технологіям
  • легкість управління температурою в приміщенні і економія електроенергії при використанні спеціальних термостатів
  • завдяки унікальній структурі кабелю (екранований нагрівальний кабель) монтаж теплих підлог зручний і простий
  • можливість мінімального збільшення товщини підлоги, якщо встановити тонкий тепла підлога «Міллімат» збільшення вільного простору приміщень (система «Тепла підлога» непомітна, тому що монтується в цементно-піщану стяжку під підлогове покриття)
  • економія коштів, тому що безвідмовне функціонування системи виключає додатковий дорогий ремонт приміщень
  • джерело здоров'я сім'ї - вам не страшні холод і пил
  • нагрівальні кабелі відповідають всім сучасним вимогам безпеки і задовольняють існуючим нормам на електромагнітне випромінювання

ВАЖЛИВО: Nexans виробляє не тільки систему «Тепла підлога» (система обігріву). Обігрів покрівлі (система «Антилід»), обігрів пандусів, теплиць, підігрів труб, тротуарів, стоянок, під'їзних шляхів до вашого будинку - все це ви можете зробити завдяки кабелям Nexans потужністю 28Вт і саморегульованим кабелям Defrost Pipe! Вас напевно здивує той факт, що застосування нагрівального кабелю не обмежується побутовою сферою. Обігрів резервуарів, обігрів ємностей, обігрів труб, обігрів пандусів, все це можливо завдяки унікальним розробкам компанії NEXANS.

Інші статті розділу «Тёплый пол»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх