Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тепла підлога NEXANS у ванній

Тепла підлога NEXANS у ванній
NewWall | 01.10.2021 08:39

Тёплый пол

Облаштування ванних кімнат - особлива турбота власників, як невеликих квартир, так і розкішних особняків. Рівень комфорту житла визначається в першу чергу станом ванної кімнати і санвузла. Свій день ми починаємо і закінчуємо у ванній, що в нашому душевному рівновазі грає важливу роль. Як правило, покриття для підлоги у ванній - керамічна плитка, яка володіє вологостійкістю, але при цьому холодна на дотик. Можна зрозуміти будь-якого, хто вибирає Теплі підлоги Nexans для ванної кімнати, адже дуже приємно босими мокрими ногами ступити на теплий кахельну підлогу ... А як тепла підлога виручає в період літнього відключення гарячої води! Адже саме в цей період ванна з самого теплого приміщення в квартирі перетворюється в холодну, вологе і сумне ... Але тепла підлога зігріє приміщення і дозволить нам просушити наші речі.

ПРОПОЗИЦІЯ NEXANS:

  1. Міллімат (тонкий нагрівальний кабель, покладений на самоклеящуюся сітку). Монтується в приміщеннях, де немає можливості збільшити товщину підлоги.
  2. Кабель (одножильний або двожильний). Рекомендується застосовувати при первинному ремонті для укладання в цементно-піщану стяжку висотою 3-5 см. Стяжка є хорошим акумулятором тепла і дозволяє системі працювати в більш економному режимі.
  3. Контроль температури в приміщенні рекомендуємо здійснювати терморегуляторами компанії OJ Electronics.
NEXANS - НАДІЙНЕ ТЕПЛО ВАШОЇ СІМ'Ї

Інші статті розділу «Тёплый пол»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх