Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тёплый пол NEXANS на лоджии

Тёплый пол NEXANS на лоджии
NewWall | 01.10.2021 08:46

Тёплый пол

В даний час укладання теплої підлоги на засклених лоджіях набула широкого поширення. Адже лоджії - приміщення з великими втратами тепла, їм властива постійна сирість, і, часто, теплоізоляційних матеріалів не завжди достатньо ... Тому, встановивши тепла підлога на лоджії, Ви, практично, перетворите її в додаткову кімнату, при цьому кількість споживаної енергії буде мінімально. При монтажі теплої підлоги рекомендується виходити з потужності 250Вт / м2. Компанія Nexans розробила і рекомендує використовувати спеціальні безпечні і економічні нагрівальні кабелі з підвищеною погонной потужністю 28Вт / м. Регулювати температуру на лоджії ви зможете, використовуючи терморегулятор, який встановлюється в сусідню кімнату.

Висока тепловіддача теплих підлог позбавить Вас від вогкості, а також промерзання вікон лоджії. Постеливши тепла підлога на лоджії - Вам гарантовані комфортні умови навіть у найлютіші морози.

ПРОПОЗИЦІЯ NEXANS:

  1. Кабель (одножильний або двожильний). Рекомендується застосовувати для укладання в цементно-піщану стяжку висотою 3-5см. Стяжка є хорошим акумулятором тепла і дозволяє системі працювати в більш економному режимі.
  2. Контроль температури в приміщенні рекомендуємо здійснювати терморегуляторами компанії OJ Electronics.
NEXANS - НАДІЙНЕ ТЕПЛО ВАШОЇ СІМ'Ї

Інші статті розділу «Тёплый пол»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх