Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тепла підлога NEXANS в кімнатах

Тепла підлога NEXANS в кімнатах
NewWall | 01.10.2021 08:43

Тёплый пол

У вітальні, спальні, дитячі найчастіше покриттям підлоги вибирають дерево або його похідні, такі як паркет, ламінат. Важливо те, що ці покриття - екологічно чисті матеріали, до того ж стійкі до нагрівання. Ті, хто одного разу відчув теплий дерев'яна підлога під ногами, не забувають цієї насолоди. Тепла підлога під дерев'яним покриттям в першу чергу служить як додаткове опалення і дозволяє підтримувати загальну комфортну температуру в приміщенні. Особливо теплі підлоги актуальні в міжсезоння, коли відключаються батареї (конвекційний обігрів), а температура на вулиці не вище +10. Принадність Теплих підлог Nexans полягає в тому, що тепле повітря скупчується у підлоги, а не під стелею, як у випадку з конвекційним обігрівом.

Важливо: натуральне дерев'яне підлогове покриття накладає певне обмеження на застосування нагрівального кабелю через можливість розсихання дерева. Тому необхідно встановлювати нагрівальні кабелі невисокої потужності (не більше 100 Вт / м2).

ПРОПОЗИЦІЯ NEXANS:

  1. Міллімат (тонкий нагрівальний кабель, покладений на самоклеящуюся сітку). Монтується в приміщеннях, де немає можливості збільшити товщину підлоги.
  2. Кабель (одножильний або двожильний). Рекомендується застосовувати при первинному ремонті для укладання в цементно-піщану стяжку висотою 3-5 см. Стяжка є хорошим акумулятором тепла і дозволяє системі працювати в більш економному режимі. Контроль температури в приміщенні рекомендуємо здійснювати терморегуляторами компанії OJ Electronics.
NEXANS - НАДІЙНЕ ТЕПЛО ВАШОЇ СІМ'Ї
 

Інші статті розділу «Тёплый пол»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх