Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тепла підлога NEXANS в передпокої

Тепла підлога NEXANS в передпокої
NewWall | 01.10.2021 08:32

Тёплый пол

Безумовно, підлогу в передпокої повинен бути досить міцним, стійким до ушкоджень і легко миється. Адже в передпокої осідає вся грязь, яку приносить нами з вулиці, а також - це та зона квартири, через яку ходять найбільше, в т.ч. і у взутті з грубої підошвою. Природно, що ми вибираємо в передпокій керамічну плитку або ламінований паркет, як одні з найміцніших підлогових покриттів, які не бояться ударів, не псуються від впливу води та стійкі до нагрівання. Не варто забувати, що більшість прихожих є неопалювальними приміщеннями, тому холодне повітря і вогкість в дощову погоду - часті гості.

Теплі підлоги Nexans стануть для Вас приємним подарунком, особливо в холодну зиму і міжсезоння. Принадність теплих підлог Nexans полягає в тому, що тепле повітря скупчується у підлоги, а не під стелею, як у випадку з конвекційним обігрівом. Створюється більш комфортна і приємна атмосфера в приміщенні.

ПРОПОЗИЦІЯ NEXANS:

  1. Міллімат (тонкий нагрівальний кабель, покладений на самоклеящуюся сітку). Монтується в приміщеннях, де немає можливості збільшити товщину підлоги.
  2. Кабель (одножильний або двожильний). Рекомендується застосовувати при первинному ремонті для укладання в цементно-піщану стяжку висотою 3-5 см. Стяжка є хорошим акумулятором тепла і дозволяє системі працювати в більш економному режимі.
  3. Контроль температури в приміщенні рекомендуємо здійснювати терморегуляторами компанії OJ Electronics.
NEXANS - НАДІЙНЕ ТЕПЛО ВАШОЇ СІМ'Ї

Інші статті розділу «Тёплый пол»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх