Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Електрообладнання STEINEL

Електрообладнання STEINEL
NewWall | 20.09.2021 20:54

Символ «Made in Steinel» означає зручність експлуатації, вигідне співвідношення «ціна-якість», а найголовніше - тривалий термін служби. Завдяки цьому, виробництво, яке розпочало відлік в 1959 році і яке вважалося піонером у своїй галузі, вийшло на провідні позиції ринку. В даний час розвиток і виробництво продукції Steinel здійснюється на шести підприємствах Європи з німецьким качеством.Гарантіровать високу якість продуктів на всіх стадіях виробництва це означає для компанії Steinel:

Власні дослідження та розробки з подальшим виробництвом світильників і прототипів Власне виробництво електроніки, пластмасових і ливарних деталей. Система контролю якості DIN EN ISO 9001, і контроль виробів, які отримали всі необхідні контрольні знаки. Розробка комплексних концепцій продажів, включаючи презентації та мерчендайзинг. Сервісна гаряча лінія.

Програмовані світильники

Компанія Steinel світовий лідер з автоматичної світлотехніки, виробництва сенсорних світильників, сутінкових вимикачів і інфрачервоних датчиків руху, що забезпечують безпеку і життєвий комфорт.

Великий ссортимент виробів марки Steinel має для кожного покупця підходящий варіант за відповідною ціною і на будь-який смак.

Групи продуктів:

1. Сенсорна техніка для експлуатації поза будівлею

Датчики руху

Інфрачервоні датчики марки Steinel реєструють тепловипромінювання, що виходить від людей, що рухаються, і включають лампу, яка сама вимикається після закінчення встановленого часу.

- Велика дальність дії і кут охоплення в діапазоні від 130 ° до 360 ° забезпечують різні сфери застосування

- Надійність функціонування навіть при поганих погодних умовах.

- Регулювання сутінкового порога і часу включення лампи

- Проста, безпроблемна установка і монтаж 

Сутінкові вмикачі вмикають світло в завісамості від яскравості освітлення навколишнього середовища. Вбудоване світлове поле автоматично включає приєднаний світильник з настанням сутінків і вимикає з настанням світанку.

Сенсорні світильники Відрізняються новітньої сенсорної технікою, яка автоматично вмикає освітлення при настанні сутінків, реагуючи на теплове випромінювання об'єктів, що рухаються. При відсутності руху світло знову вимикається, коли проходить запрограмованого часу.

 2. Сенсорна техніка для експлуатації всередині приміщень

Сенсорні світильники включаються при реєстрації руху і вимикаються, якщо його немає. Вони відрізняються надійністю, швидкістю, а найголовніше автоматичним дією. Високочастотні датчики для внутрішніх помещенійнезаметние на вигляд, реагують негайно на будь-який рух і світлові рефлекси.

 Датчики руху

Датчики руху включаються автоматично. Ідеальне рішення для тих приміщень, в яких так важливо функціональне освітлення: коридори, сходові майданчики, ванна, туалет, кухні, підвали, а також приміщення в яких потрібно освітлення на короткий період часу. Надійність, комфорт і економія електроенергії за рахунок автоматичного включення світла. 

Newwall®

Інші статті розділу «Електрообладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх