Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Лампи DeLux

Лампи DeLux
NewWall | 20.09.2021 21:26

Енергозберігаючі лампи DeLux - оптимальне рішення за розумною ціною

В останні роки все більше українців замислюються про оптимізацію витрат при оплаті комунальних послуг. Ні для кого не секрет, що однією з найбільших статей витрат при оплаті за комунальні послуги є оплата електрики, при цьому, за розрахунками фахівців, до 70% витрат електроенергії в квартирі становить освітлення. Чи можна заощадити, не відмовляючись від комфортного освітлення в квартирі? На це питання багато хто вже знає відповідь: можна, якщо в якості джерел світла використовувати компактні люмінесцентні лампи, які дозволяють скоротити витрати електроенергії на освітлення на 40-50%.

На українському ринку сьогодні представлений величезний вибір компактних люмінесцентних ламп різних марок, від виробників джерел світла зі світовим ім'ям, до маловідомих китайських марок. Тому пересічному покупцеві часто, нелегко розібратися лампу якого виробника придбати, тим більше що ціни на джерела світла різних марок можуть відрізнятися в рази. Ми не будемо зупинятися на дорогих лампах преміум класу, так як загальновідомо, що відмінна якість, а також марка виробника коштують дуже дорого. Однак далеко не всі можуть дозволити собі придбати 10-15 компактних люмінесцентних ламп (КЛЛ) за ціною 50 гривень за штуку, в цьому випадку варто звернути увагу на енергозберігаючі лампи торгової марки DeLux, які вже встигли добре зарекомендувати себе на ринку.

Компактні люмінесцентні лампи DeLux мають оптимальне співвідношення ціни і якості, при цьому об'єктивно перевершують аналогічні продукти найближчих конкурентів по цілому ряду показників.

Звичайно, говорячи про енергозберігаючі лампи DeLux, не можна не згадати проблему бракованої продукції. Певний відсоток браку присутній абсолютно у всіх виробників, будь то джерела світла компаній зі світовим ім'ям або лампи DeLux. Основне питання в тому, чи намагаються виробники вирішувати дану проблему і наскільки ефективно вони це роблять. На сьогоднішній день всі джерела світла ТМ DeLux мають обов'язкову гарантію 1 рік, тому при виявленні шлюбу, покупець завжди може поміняти неякісний продукт. А для того, щоб звести відсоток бракованої продукції до мінімуму, над удосконаленням якості енергозберігаючих ламп DeLux сьогодні працюють фахівці кількох науково-дослідних інститутів Києва, а також спеціалізовані лабораторії. Не варто випускати і той факт, що, на відміну від багатьох конкурентів, лампи DeLux пройшли сертифікацію і відповідають усім вимогам якості, які визначені українським законодавством.

Щоб не бути голослівними наведемо простий приклад: всі розміри люмінесцентних колб мають свій максимальний поріг потужності, в свою чергу лампи DeLux виконані з найбільшим запасом потужності (наприклад, лампа потужністю 20 Вт має запас потужності до 24Вт), що запобігає перегріванню колби при скачках електроенергії. В інших лампах при підвищенні напруги в мережі автоматично зростає споживана потужність колби. Якщо спочатку баластом допускається потужність на колбу без запасу, колба починає перегріватися, а при перегріванні на внутрішніх стінках колби починає обсипатися люмінофор, що веде до сильної втрати світлового потоку. Саме такі проблеми зафіксовані у більшості конкурентів торгової марки DeLux. На сьогоднішній день, все енергозберігаючі лампи DeLux мають один з найбільших показників світлової віддачі серед аналогів (відношення світлового потоку до споживаної потужності, лм / Вт). Цей показник є основним при визначенні ефективності енергозберігаючої лампи, так як часто виробники енергозберігаючих ламп намагаються поліпшити характеристики свічення лампи, на шкоду економічності тим самим відхиляючись від самого принципу енергозбереження. Більш того, у всіх моделях енергозберігаючих ламп DeLux зараз йде заміна стандартного цоколя на так званий ЄВРО цоколь, який має більш міцну конструкцію, а також виконаний з окислюються контактів.

Багато конкурентів ТМ DeLux лукавлять, коли говорять про нібито нових конструктивних переваги своїх ламп, як, наприклад, наявність відступу між колбою і витками лампи. Така конструкція дійсно має переваги, так як забезпечує баласт і колбу за потрібне температурним режимом (вони не гріють один одного). У той же час, багато лампи DeLux, зокрема енергозберігаюча лампа ERS-02 мають саме таку конструкцію, і вже кілька років користуються незмінним попитом у покупців.

Не варто забувати, що торгова марка DeLux має один з найширших асортиментів енергозберігаючих ламп на ринку. Пропоновані на ринку лампи здатні задовольнити запити практично будь-якого клієнта. В асортименті ТМ DeLux є унікальні позиції, які відсутні у провідних конкурентів - це кольорові енергозберігаючі лампи, лампи з ефектом ультрафіолетових променів, а також компактні люмінесцентні лампи, які є прямими замінниками лампам MR11, MR16 і R50.

Крім того більшість енергозберігаючих ламп DeLux представлені в 3-х колірних температурах: 2700К, 4100К і 6400К. У багатьох конкурентів до недавнього часу взагалі не було кольоровості 6400К, а сьогодні така колірна температура представлена ​​лише в окремих моделях.

Окремо варто зупинитися на різноманітті виконання форм компактних люмінесцентних ламп DeLux. Дані лампи можуть мати дугоподібну, каплевидную, свечевідную і інші нестандартні форми виконання. Так як торгова марка DeLux також є виробником декоративних світильників, асортимент енергозберігаючих ламп DeLux завжди орієнтований на застосування практично у всіх типах світильників. Окремо в цій лінійці варто виділити енергозберігаючу лампу Mini Semi-spiral. Дана лампа має найменший серед КЛЛ діаметр 30 мм, що дозволяє розміщувати її в світильниках з найменшим внутрішнім об'ємом. Як правило, в таких світильниках передбачена установка лише лампи розжарювання в формі свічки, тому заміною в таких світильниках може виступати тільки лампа Mini Semi-spiral.

Інші статті розділу «Електрообладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх