Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Промислові, професійні та садові пилососи, Паропилососи Starmix (Стармікс)

Промислові, професійні та садові пилососи, Паропилососи Starmix (Стармікс)
NewWall | 20.09.2021 21:12

Вибираючи новий пилосос, практично всі хочуть, щоб він відповідав головній вимозі - добре прибирав. Однак у всіх уявлення про чистоту різні, тому і побажання до технічних характеристик агрегату для прибирання приміщень теж. Ми розповімо вам про те, які моделі пилососів представлені на ринку, про їх основні характеристики, а ви робіть висновки і шукайте пилосос, який створений саме для вас.

Пилососи Starmix для сухого прибирання

Такі агрегати найбільш традиційні, на ринку представлений величезний вибір пилососів для сухого прибирання: можна вибирати за ціною, кольором, вагою, дизайну, компактності, набору щіток ... Однак все це другорядні фактори - головне, чим відрізняються такі пилососи один від одного - це потужність і спосіб збору пилу.

Потужність Starmix

Не слід плутати максимальну потужність всмоктування з максимальною споживаною потужністю. У пилососів ефективність прибирання не має прямої залежності від показника споживаної потужності. При виборі потужності пилососа ми рекомендуємо вам звертати увагу саме на потужність всмоктування - це те, що залишається від споживаної потужності пилососа після проходження повітря через всі фільтри і повітряні ходи. Для нормальної прибирання всіх типів поверхонь досить мати пилосос з потужністю всмоктування 260 Вт. В цілому, чим більше потужність всмоктування, тим краще. Надлишок потужності всмоктування можна буде розглядати як додатковий ресурс, і використовувати його час від часу. Це краще, ніж перенапружувати недостатньо потужний пилосос.

Способи збору пилу Starmix

У сучасних пилососа використовується три основних способів збору пилу: aqua-фильтр, контейнер для збору пилу і мішок-пилозбірник. При роботі пилососа з aqua-фільтром забирається повітря разом з брудом і пилом проходить через воду, що знаходиться в спеціальному резервуарі пилососа, при цьому бруд і пил залишаються у воді, а повітря виходить. Плюси такої конструкції в тому, що не потрібно купувати додатково змінних мішків-пилозбірників і відбувається зволоження повітря. Пилососи з водяним фільтром передбачають додаткову можливість розпилення в приміщенні ароматизованих рідин. Однак у такої системи є і мінуси: пилососи мають досить великі габаритні розміри і вага, не можна просто залишити пилосос після збирання, не виливаючи брудну воду.

Пилососи з окремим відсіком для збору сміття, або "пилососи з контейнером" - у таких пилососів використовується циклонічна система: повітря всередині відсіку закручується навколо фільтра. При цьому вся пил під впливом закрученого по спіралі повітряного потоку осідає в пластиковому пилозбірнику, який іноді роблять прозорим.

Основна перевага цієї конструкції в простоті її використання, так як не потрібно закуповувати мішків-пилозбірників або заливати воду.

Також такі пилососи не потрібно очищати після кожного прибирання, досить вичищати відсік у міру заповнення. До недоліків можна віднести: можливий контакт з відкритою пилом і те, що він теоретично не здатний затримати більше 96% грязьових частинок. Тому в просунуті переносні моделі вставляють додатково вугільні або НЕРА фільтри. Пилососи з мішками-мішками випускаються в двох варіантах: зі змінними - паперовими мішками мішками, або з багаторазовими - текстильними. У багатьох випадках виробники вказують у своїх пилосос

Великі компанії

Є можливість використання і паперових, і текстильних мішків - це значить, що для постійної експлуатації будуть використовуватися паперові мішки, а текстильний залишається про запас. Плюси таких пилососів в тому, що виключається контакт з пилом, досить просто вийняти заповнений мішок. Недолік, звичайно, в тому, що потрібен час від часу витрачатися на покупку нових мішків.

Система фільтрації Starmix

Для очищення повітря в пилососах використовуються системи ступеневої фільтрації - вбудовані моторні та випускні фільтри, фільтри HEPA і AFS та т. Д. Однак в системі пилососа ступінь очищення залежить не тільки від спеціальних фільтрів, але і від герметичності корпусу, особливостей воздуховодних шляхів і багато чого іншого . Наприклад, пилососи «без мішка для збору пилу» і пилососи з «водяним фільтром» в додаткових дуже тонких фільтрах не потребують, так як самі володіють достатньою ефективністю. НЕРА фільтри - зроблені зі спеціального пористого матеріалу на основі скловолокна. Завдяки розгалуженій мережі найдрібніших пір, вони ефективно затримують частинки розміром до 0,3 мкм, які незмінно прослизають через інші фільтри і містять найбільш шкідливі для людського організму речовини. Фільтри S-класу очищають повітря від 99,7% середніх часток, а самий грубий з великого сімейства НЕРА фільтрів (НЕРА 11), затримує всю середню пил і ще 85% мікрочастинок. Недоліком таких фільтрів залишається висока ціна і неможливість їх регенерації.

Миючі пилососи

Ємність баку для чистої води у миючих пилососів, як правило, варіюється від 2,3 до 10 л. Ємність резервуара з відпрацьованою рідиною звичайно трохи більше - від 5 до 20 л. Для прибирання трикімнатної квартири досить 5-7 л розчину або простої води. А щоб ви не хвилювалися про те, що бак із зібраною брудом переповниться, в пилососі встановлений спеціальний поплавковий клапан, що виключає двигун при заповненні контейнера. Головне достоїнство миючих пилососів в тому, що з його допомогою ви можете зробити генеральне прибирання по повній програмі. Такому пилососа під силу - волога чистка кахельних і кам'яних підлог, килимових і ПВХ-покриттів, будь-яких пластикових панелей, а також матраців, м'яких меблів, диванних чохлів і гардин. Крім того, деякі моделі дозволять вам, змінивши насадку, вимити вікна, сантехніку, облицьовані плиткою стіни, а при нагоді - навіть прочистити засмітилася раковину. Друге безперечне достоїнство миючого пилососа - здатність збирати вологу і вологий сміття. Однак не варто забувати про те, що миючі пилососи краще не використовувати для очищення паркету, килимів на натуральному джуті, ковроліну на спіненої основі, а також дерев'яних меблів, що не терпить вологи. Для цих випадків у миючих пилососах передбачений сухий режим, в цьому випадку весь обсяг резервуара заповнюється паперовим або текстильним пилозбірником, що додається до кожного пилососа.

Існують і моделі з аквафільтром, які не вимагають мішків для пилу. Головні недоліки миючих пилососів - необхідність покупки витратних матеріалів (не тільки спеціальної миючої рідини, але і змінних паперових пилозбірників), дещо більший у порівнянні з "сухими" моделями витрата електроенергії, ну і, звичайно, досить висока ціна. Крім того, миючі пилососи мають порівняно великі габарити і вага. Але це неминуча плата за розміщення в корпусі, як мінімум, двох ємностей - для чистої і брудної води.

Якщо ви плануєте лише зрідка використовувати миючу функцію і не застосовувати її для регулярного прибирання, подумайте, чи виправдає це витрати, зіставні з вартістю декількох "сухих" пилососів. Купівля миючого пристрою має сенс, якщо у вас велика квартира, велика площа килимових покриттів, або, скажімо, кілька домашніх тварин, або будинок часто відвідують великі компанії

Інші статті розділу «Електрообладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх