Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Сучасні кондиціонери і системи вентиляції

Сучасні кондиціонери і системи вентиляції
NewWall | 20.09.2021 21:05

Як відомо, кондиціонер це пристрій, який відповідає, а також підтримку на автоматичному рівні конкретних температурних параметрів в закритому приміщенні, а також характеристик вологості, швидкості повітря та чистоти. Даний апарат призначається для створення і збереження максимально сприятливих умови для здоров'я людей в офісах, квартирах і будинках.

В Україні великою популярністю користуються фреонові кондиціонери, що регулюють режим температури від 16 до 32 ° С, ці агрегати сприяють очищенню повітря від запахів і пилу. Купити кондиціонери краще у перевіреного виробника, який успішно зарекомендував себе на ринку, при цьому враховується їх функціональне призначення. Наприклад, для кухні підійде канальний потужний кондиціонер, він забезпечить свіже повітря.

Існують різні види кондиціонерів, які діляться в залежності від їх призначення.

Настінний кондиціонер або так звана спліт - система, даний апарат складається з 2 блоків, розташованих на стінах приміщення. Внутрішній блок встановлюється на кімнатної стіні, а зовнішній - на балконі або фасаді будівлі. Дана модель є однією з найпопулярніших і часто встановлюється в будинках, офісах і квартирах.

Система мульти-спліт - кондиціонер складається з декількох внутрішніх блоків і одного зовнішнього, їх кількість від двох доя п'яти штук. Кондиціонер цього типу найчастіше встановлюють там, де можна поставити відразу декілька блоків не представляється можливим.

Касетний кондиціонер може заміщати панелі підвісної стелі, він монтується безпосередньо в нього. Таким чином, агрегат не змінює інтер'єр приміщення і стає невидимим для очей, його унікальність полягає в системі розсіювання холодного повітря, яке здійснюється в чотири різних напрямки. Такий кондиціонер використовується для приміщень з підвісними стелями, рівномірно охолоджуючи простір.

Напольно-підстельовий - даний апарат встановлюють внизу під стіною або під стелею. Він здатний охолоджувати досить великі приміщення, маючи невелику глибину (18-25 см), кондиціонер проганяє через себе величезну кількість повітря. Такий тип кондиціонера використовується в комерційній сфері, його часто встановлюють в кафе і магазинах.

Канальний кондиціонер - над підвісними стелями встановлюється сам внутрішній блок, а від нього повітроводи розходяться в різні приміщення. Канальний кондиціонер може охолоджувати відразу декілька приміщень, він не помітний в дизайні інтер'єру, так як приміщення охолоджується по повітряних каналах.

Системи вентиляції дуже важливі, адже вони забезпечують необхідний склад повітря, здорове повітря неодмінно повинен містити в своєму складі 21% кисню, зменшення його концентрації згубно позначається на загальному самопочутті і здоров'я людей, при нестачі кисню у людини виникає головний біль, нездужання, відчуття задухи. Саме тому в офісах і житлових приміщеннях потрібно встановлювати кондиціонери, які здатні підтримувати правильний склад повітря.

Дата публікації: 18.02.13

Інші статті розділу «Електрообладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх