Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Конкурентні переваги EL-панелі

Конкурентні переваги EL-панелі
NewWall | 20.09.2021 21:22

Можливість анімації реклами забезпечить Вам безпрецедентну можливість внести акцент на ключових моментах рекламованого продукту, що зафіксує необхідну інформацію у кінцевого споживача і підвищить його купівельну спроможність

Можливість виконати анімовану панель великих і надвеликих розмірів з використанням макетів фотографічної якості, що особливо важливо для рекламодавців преміум-класу. Анілайти і панелі підсвічування гарантують істотно кращу привабливість ніж традиційні рекламні носії з зовнішньої або внутрішньої підсвічуванням

Ваша реклама буде видна завжди, навіть тоді коли панель вимкнено.

Наявність патентованих алгоритмів програмування контролера панелей забезпечить дивовижні і видовищні ефекти анімації, що забезпечить стійке і запам'ятовуються відміну Вашої реклами серед безлічі інших.

Наша запатентована технологія TCEL (True Color Electroluminescent) забезпечує гарантовану високоякісну передачу кольору у всіх режимах роботи світловий панелі.

Панель не сліпить, забезпечує перегляд комфортний для очей

Широкий кут огляду (160 градусів) - є найбільш ефективним для будь-яких розмірів панелей, включаючи надвеликі борди на високих точках

Можливість використовувати різні режими яскравості: від нормальної для умов натурального освітлення до екстра-яскравою для умов поганої видимості

Ультратонкая і дуже гнучка - дозволить Вам розмістити високоякісну рекламу практично в будь-якому місці, а також розмістити носії там де не можна розмістити звичайні носії, в тому числі на легконесущіх і тимчасових конструкціях (тенти, намети, розтяжки)

Стійкість до поштовхів і вібрації дозволить гарантувати надійність рекламних носіїв і істотно скоротити витрати на їх монтаж і обслуговування.

Легка вага робить процес монтажу простим і зручним, що істотно підвищує ефективність монтажної бригади і значно скорочує накладні витрати.

Відсутня корпусний лайтбокс і жорстка основа для кріплення, що зменшує собівартість і значно спрощує процедуру узгодження установки рекламного носія.

Відсутній ризик травматизму, займання і загоряння - спрощується процедура узгодження, є можливість установки в раніше недоступні місця.

Холодний джерело світла - немає втрат на виділення тепла, енергозбереження

Мале енергоспоживання - установка носія значно дешевше і простіше

Абсолютно безпечно - немає ультра-фіолетової радіації, рекомендовано для використання в транспорті та громадських місцях

Вся наша продукція забезпечена гарантією на 12 місяців, з можливістю продовження до 36 місяців.

Безкоштовний сервіс: наші штатні дизайнери і технологи, швидко і ефективно виконають розробку і узгодження оригінал-макету будь-якої складності відповідно до Вашого технічного завдання (в рамках розміщеного замовлення).

Короткий термін виробництва анілайтов становить від 5 до 10 робочих днів в залежності від складності макету

Короткий термін виробництва панелей підсвічування становить від 5 до 7 робочих днів в залежності від формату та тиражу

Найбільш «живучі» в світі світловипромінюючі панелі (до 20,000 годин)

Інші статті розділу «Електрообладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх