Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Світильники люстри LUSSOLE

Світильники люстри LUSSOLE
NewWall | 20.09.2021 21:08

LUSSOLE - це сучасна компанія, яка створює, виробляє і займається продажем декоративного світла. Наш асортимент включає в себе: світильники, люстри, торшери, настільні лампи, світильники для дитячих кімнат, світильники для ванних кімнат. Ми пропонуємо багатий асортимент якісної продукції, зручний сервіс, індивідуальний підхід і величезний досвід роботи.

Початком історії компанії можна вважати 1995 рік. З 2002 року, після реорганізації та визначення стратегічних шляхів подальшого розвитку, а так само динаміки розвитку цікавлять напрямків, було прийнято рішення про об'єднання напрямків роботи компанії під торговою маркою LUSSOLE. З цього моменту вся міць і потенціал компанії спрямовані на розвиток, вдосконалення і просування декоративного освітлення.

Сьогодні LUSSOLE - це відомий бренд, який уособлює собою якість, сучасний дизайн і оптимальну цінову політику на ринку декоративного світла. Це команда професіоналів, які займаються повним циклічним процесом, починаючи від ідеї, розробки дизайну, виробництва, логістики і закінчуючи доведенням товару до кінцевого споживача. Щороку асортимент компанії розширюється, додаються нові технічні рішення і дизайнерські розробки, що знаходить відображення в щорічному випуску каталогу продукції.

Якість нашої продукції широко відомо і задовольняє самим вимогливим смакам наших клієнтів. Сировина, що використовується для виробництва продукції на наших заводах, відбирається найвищої якості. На даний момент 80% продукції комплектується лампочками Osram. А так же використовуються комплектуючі інших відомих брендів. Перед відправкою споживачеві вся продукція проходить суворий контроль якості. Вся продукція, вироблена нашою компанією, відповідає європейським стандартам якості, і сертифікується в тому регіоні, в якому здійснюється її продаж.

Акцент маркетингової політики компанії робиться на призначеного і повну адаптацію продукції для кінцевого споживача. З самого початку діяльності вся продукція LUSSOLE розроблялася для середнього класу, який є найперспективнішою частиною купівельної аудиторії. Саме середній клас є законодавцем моди в споживанні, способі життя, дозвіллі. Це є загальносвітовою тенденцією.

Особливу увагу компанія LUSSOLE приділяє двостороннього зв'язку. Ми виробляємо перманентне вивчення ринку світлотехнічної продукції з метою визначення подальших тенденцій розвитку виробництва і дизайну нашої продукції.

Компанія LUSSOLE постійно еволюціонує. Розширюється асортимент продукції, вдосконалюється виробництво на всіх етапах, починаючи від ескізного проекту до упаковки. Особлива увага приділяється якості продукції, що підтверджується щорічної сертифікацією.

Професіоналізм і порядність дозволили компанії LUSSOLE придбати бездоганну репутацію в очах бізнес-партнерів і споживачів. Динаміка розвитку компанії і прагнення до всебічного взаємодії, дозволяє з упевненістю говорити про те, що торговельна марка LUSSOLE займає гідне місце серед загальновизнаних брендів в сегменті даної продукції, а в деяких компонентах є незаперечним лідером.

Інші статті розділу «Електрообладнання»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх