Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Про наливні підлоги

Про наливні підлоги
NewWall | 18.11.2021 17:13

Висока хімічна стійкість

На ринку сучасних будівельних матеріалів є досить обмежена кількість підлогових покриттів, які можуть протистояти розчинникам, кислотам, лугам, нафтопродуктам та іншим хімічно активним складам – це кислототривка плитка та епоксидна наливна підлога. Епоксидна наливна підлога найбільш оптимальне рішення для надання основи високої хімічної стійкості. У порівнянні з плиткою вони дешевші, не мають швів, мають еластичність і дозволяють в максимально стислі терміни надати замовнику готове покриття.

Висока зносостійкість

Наливні підлоги мають дуже високу стійкість до стиральних впливів, які відбуваються внаслідок постійного абразивного впливу на підлогу. Насамперед це звичайно піщинки, які потрапляють на підлогу на колесах транспортних механізмів, а/машин та на взутті людей. Випробування показали, що наливна підлога може прослужити: категорія слабкий знос - до 140 років, категорія середній знос - до 80 років, категорія сильний знос - до 50 років.

Стійкість до ударних та вібраційних навантажень

Полімерні промислові підлоги успішно протистоять ударним навантаженням від падіння важких предметів, вібраціям від верстатів, що працюють, та іншого обладнання, зсувним зусиллям при переміщеннях по них ручних візків на гумовому або пластиковому ходу. Найяскравішим прикладом можуть бути сучасні друкарні, у яких існують усі вищеперелічені види навантажень і наливні підлоги виходять із честю з цього испытания.МонолитностьНаливні підлоги немає швів на відміну інших підлогових покриттів. На наливних підлогах не заводяться бактерії та мікроорганізми, що вкрай важливо при виборі покриття для медичних закладів та виробництв, пов'язаних із продуктами харчування. Полімерна підлога абсолютно герметична і при вологому прибиранні в основу підлоги не проникає вода, яка негативно позначається на термінах служби інших типів покриттів. Так само наливні підлоги знаходять широке застосування на виробництвах, пов'язаних з можливістю протоки хімічно активних рідин, кислот і лугів.

Довговічність

При правильній експлуатації та грамотному підборі типу наливної підлоги терміни служби епоксидної та поліуретанової наливної підлоги можуть досягати 20 і більше років. Крім правильного вибору типу полімерного покриття, дуже важливим фактором є технологічно грамотно виконана бетонна основа та неухильне дотримання технології нанесення наливної підлоги на кожному етапі виробничого процесу.

Безпиловість

Полімерні підлоги на сьогоднішній день є одним з небагатьох типів безшовних покриттів для підлоги, які повністю виключають пилення бетонної основи. Практично немає жодної галузі діяльності сучасної людини, де “пиління” підстави допускалося і не заважало роботі. Складські термінали, гаражі, виробничі приміщення, приміщення для персоналу, медичні заклади, дитячі садки та школи, заклади харчування, науково-дослідні інститути та спортивні споруди… ось далеко не повний перелік споживачів наливних та фарбувальних полімерних покриттів. . При їх використанні перекриваються невеликі (до 1 мм) тріщини в основі, вони можуть працювати в режимі постійного вібраційного впливу (переважно це стосується поліуретанових та епоксидно-уретанових підлог). Також наливна підлога витримує сильні термоудари, як наприклад у морозильних камерах або у виробництвах, пов'язаних з протокою окропу або прибиранням підлог із застосуванням гарячої води.

Нешкідливість

У нанесеному стані епоксидні та поліуретанові наливні підлоги абсолютно нешкідливі. Такі підлоги дозволені до застосування в медичних та навчальних закладах, харчових виробництвах та дитячих садках. Наливні епоксидні та поліуретанові покриття дуже широко застосовуються на вибухонебезпечних виробництвах, таких як нафтопереробка, випробувальні хімічні лабораторії та багато іншого.

Пожежна безпека

У нанесеному стані наливні полімерні підлоги є слаборозповсюджуючими полум'я при горінні, помірно небезпечними за токсичністю при горінні та дозволені до застосування на шляхах пожежної евакуації громадських та житлових будівель та споруд.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Сухі будівельні суміші»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх