Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Суміші на стелі

Суміші на стелі
NewWall | 18.11.2021 16:58

Сухие смеси

Щодо стельових робіт, то спеціальних сумішей для них, мабуть, не існує. Для робіт зі стелями застосовуються стінові склади, що зазвичай вказується в інструкції до них.

Суміші, що застосовуються для стельових робіт, повинні мати хорошу адгезію і густу консистенцію. З їх допомогою можуть бути виконані шпаклювальні роботи: ремонт невеликих дефектів стелі перед фарбуванням або обклеюванням, штукатурні роботи, наклеювання оздоблювальних матеріалів. Одне з типових завдань для шпаклівки - закладення щілини в стику між стельовими перекриттями.

Для штукатурних робіт по стелі за допомогою сухих сумішей, повинні використовуватися штукатурки, що швидко схоплюються.

При використанні клейових сумішей слід звернути увагу на їхню "несучу здатність" у розведеному стані. Якщо йдеться про наклеювання стельової полістирольної плитки, то "працездатності" суміші легко переконатися досвідченим шляхом; якщо ж ведеться обклеювання стелі шпалерами, то повинен застосовуватися лише такий клей, в інструкції якого вказана можливість використання для робіт.

Публікація: Newwall® 

Інші статті розділу «Сухі будівельні суміші»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх